Devasa Elden Ring modu, Hogwarts Legacy süpürge uçuşunu ve büyüleri Aradaki Topraklara getiriyor

Devasa Elden Ring modu, Hogwarts Legacy süpürge uçuşunu ve büyüleri Aradaki Topraklara getiriyor

Devasa Elden Ring modu, Hogwarts Legacy süpürge uçuşunu ve büyüleri Aradaki Topraklara getiriyor


Bir sonraki Elden Ring oyununuzu uçuş mucizesi ile yaşatın.

50 saatlik Hogwarts Legacy(yeni sekmede açılır) oyunumun sonunda, Merlin Denemeleri(yeni sekmede açılır) ve kaçak avcıları patlatmakla karnımı doyurmuştum ama asla yorulmadığım bir şey süpürge ve gezintiye çıkmak. Hiçbir engel olmadan herhangi bir yönde bu kadar hızlı ilerlememizi sağlayan bir sanal alan oyunu elde etmek nadirdir. Bu ilham verici bir özgürlük dozu, bu yüzden muhtemelen özel bir Elden Ring modlama ekibi Hogwarts Legacy'nin sihrinin bir kısmını Lands Between'a getirmek için hızlı davrandı.


Garden of Eyes olarak bilinen modlama ekibi, geçen hafta Hogwarts Legacy temalı mod paketini Patreon(opens in new tab) destekçileri için yayınladı (Kotaku(opens in new tab) tarafından tespit edildiği gibi). Modun şu anki yinelemesi, oyundan çıkar çıkmaz yedi büyü (birkaç affedilemez lanet dahil), salak görünümlü bir Harry Potter görünümü, bir Mürver Asa silahı ve tabii ki uçan süpürge sopaları içeriyor.


Yukarıdaki tanıtım videosuna bakılırsa, süpürgeler gerçekten reklamı yapıldığı gibi çalışıyor. Görünüşe göre süpürgeyi, genellikle Torrent'i kontrol ettiğiniz gibi çağırıp kontrol ediyorsunuz, ancak açınızı açıp gökyüzüne çıkabilirsiniz. Harry Potter'ın (Harold Plopper?) Limgrave üzerinde uçtuğunu gördükten sonra ilk sorum, uçuş yeteneğinin Elden Ring'deki tüm tehlike hissini öldürüp öldürmediğidir. Sıradan düşmanlar söz konusu olduğunda cevap muhtemelen evettir, ancak Hogwarts Legacy'de olduğu gibi, süpürge aynı zamanda neyle savaşacağınız ve dünyayı hangi sırayla keşfedeceğiniz konusunda seçici olmanıza da izin verir, ki bu kulağa harika bir öncül gibi geliyor. ikinci veya üçüncü Elden Ring oynanışı.


Bazı patron dövüşlerinin dikeylikle daha da heyecan verici hale geldiğine bahse girerim: Video, Starscourge Radahn'ın (Elden Ring'in en havalı patron savaşlarından biri) havadaki sihirbazları süpürgelerinden hemen indirmeye çalışacağını gösteriyor.


Eklenen büyüler de düzgün görünüyor, özellikle düşmanları kelimenin tam anlamıyla yere yatırarak sersemleten Crucio laneti ve hedefleri size doğru çeken Accio büyüsü. Confringo veya Lumos gibi diğer Hogwarts Legacy dayanak noktaları, Elden Ring'in tüm ayları canlandırmayı (yeni sekmede açılır) ve onları düşmanlara fırlatmayı içeren çok daha heyecan verici vanilya büyü listesi arasında öne çıkamıyor.


Garden of Eyes, Hogwarts Elden Ring modunu genişletmeyi planlıyor, ancak koşullar var: Yukarıdaki tanıtım videosu 15.000 beğeniye ulaşırsa, mod yapımcıları daha fazla büyü, süpürge ve karakter ekleme sözü veriyor. 30.000 beğeniye ulaşırsa, Hogwarts Legacy'nin bile boy ölçüşemeyeceği bir başarı olan "tamamen işlevsel bir Quidditch mini oyunu" ekleyecekler.


Patreon'da 5 $ veya üzeri seviyede destek vererek bu moda ve Garden of Eyes Elden Ring mod listesinin tamamına (eşit derecede etkileyici bir God of War paketi (yeni sekmede açılır) dahil) erişebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski