Hogwarts Legacy'de Kabul Konumunun Anahtarı

Hogwarts Legacy'de Kabul Konumunun Anahtarı

Hogwarts Legacy'de Kabul Konumunun Anahtarı


Kabul Anahtarı – Hogwarts Kalesi pek çok Gizemi barındırır. Böyle bir gizem, Kale'nin pek kimsenin bilmediği gizli bir bölümünde çözülebilir. Pek çok detayı kaçırabileceğiniz için ana hikayeyi takip ederken dikkatli olmalısınız! Yine de endişelenme. Seni koruduk!


Kalenin bu gizli kısmına Kabul Anahtarı kullanılarak erişilebilir ve bir sonraki soru, aynısını nerede bulabilirsin? Frontech tarafından hazırlanan bu makalede, Kabul Anahtarını nerede bulabileceğiniz ve onu nasıl kullanabileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz. İşte başlıyoruz:


Hogwarts Legacy'de Kabul Konumunun Anahtarı

Öncelikle, yerini bulmak biraz zor olabilir, ancak sizi mümkün olduğunca ona yaklaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Dikkat etmeniz gereken başka bir şey de, Key of Admittance'ın sizin için mevcut olması için, özellikle Alohomora büyüsüne erişiminiz olduğunda, ana hikayenin bir kısmını tamamlamanız gerekeceğidir. Yapmanız gereken bir şey daha, Niamh Fitzgeralds Trial'ı tamamlamak ve aynı büyüyü üçüncü seviyeye yükseltmek. Aynı şeyi yaptıktan sonra, gitmek için iyi olduğunuz zamandır. Demiguise uydularından yeterince çiftçilik yapmak zor bir görev olabileceğinden, biraz zaman alacaktır.


Kabul anahtarını bulmak için süpürgenize atlayın ve gökyüzüne yükselin, Hogwarts diyarındaki en yüksek kuleyi bulun ve ona doğru yol alın. Yeterince yaklaştığınızda, bir platform bulmak için kulenin etrafında dönün ve üzerine inin.


Hogwarts Legacy'de Kabul Konumunun AnahtarıŞimdi, üçüncü seviye bir kapıyla karşılaşana kadar merdivenlerden yukarı çıkın. Tahıl Merdiveni > Ödül Odası'na hızlı seyahat etmek için Floo Flame'i kullanarak da bu konuma ulaşabilirsiniz. Ancak konuma ulaşmak için biraz koşmanız gerekecek.


Hogwarts Legacy'de Kabul Konumunun AnahtarıHer neyse, aynı büyünün kilidini açmak için Alohomora Büyüsünü kullan ve bunu yaptıktan sonra Müdürün Çalışma Odasına git. Kabul Anahtarını burada, masanın üzerinde bulacaksınız. Ayrıca bu odayı ziyaret ettiğinizde "Manzaralı Oda" başarısının kilidini açacaksınız.


Kabul anahtarını aldıktan sonra, daha zor olan kısmın bitmesini düşünebilirsiniz. Şimdi aynısını kullanmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki gibi olacaktır:


Kalenin Büyük Merdiven bölümünde bulunan Trophy odası Floo Flame hızlı seyahat noktasına gidin. Buraya geldiğinizde, kilitli bir kapı arayın ve büyüyü bir kez daha kullanarak onu açın. Üst kata çıkan bir merdiven göreceksiniz. Heykellerle dolu bir koridora ulaşana kadar aynı şeyi yapın. Buraya geldiğinizde, alışılmadık bir kapı bulabileceğiniz sağınıza gidin.


Bu kapıyı açmak için Kabul Anahtarını kullanabileceksiniz ve bunu yaptıktan sonra, Kabul Kitabının rafa kaldırıldığı odaya da erişim elde edeceksiniz. Orada Revelio'yu kullanın ve Quill of Acceptance ve Book of Admittance saha kılavuz sayfasını ve açmanız için etrafta bir sürü sandık alacaksınız. Bunu yaptığınızdan emin olun!


Hogwarts Legacy'de Kabul Konumunun Anahtarı


Hogwarts Legacy'de Kabul Anahtarını nasıl bulacağınız ve kullanacağınızla ilgili elimizdeki her şey bu kadar.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski