Hogwarts Legacy'deki barikatta bir yol nasıl bulunur

Hogwarts Legacy'deki barikatta bir yol nasıl bulunur

Hogwarts Legacy'deki barikatta bir yol nasıl bulunur


Barikat boyunca bir yol bul - Hogwarts Legacy oldukça uzun bir süredir çıktı ve tüm potterheads, J. K. Rowling’in ünlü Harry Potter’ın dünyasını içeren bir oyunda ellerini denemek için bu oyuna atladı. Oyun, ünlü Hogwarts, Büyülü Orman ve çok daha fazlasına gidebileceğiniz açık bir dünyaya sahip bir RPG. Bir sürü büyü, iksir, ev, sınıf, engel, vb. İle bu oyun, oradaki çömlek başlıkları için bir zorunluluktur!


Oyundaki yolculuğunuz boyunca, aklınıza gelebilecek her türlü engelle karşılaşacaksınız. Çoğu zaman, büyülü doğaya sahip olacaklar ve en can sıkıcı engel, affedilemez laneti öğrenmeye çalışırken bulacağınız engel olacak. Bu engel, mühürlü yerlere girmeye çalışan herkesi rahatsız eden bir şeydir. Bu engel 'barikatlar'. “Zamanın Gölgesinde” görevini yaparken, “barikat boyunca bir yol bulmanız” gereken bir kısımla geleceksiniz. İşte nasıl:


Hogwarts Legacy'deki barikatta bir yol nasıl bulunur

Barikat bulmacasını çözmek ve kemeri açmak için üç iskelet bulmanız ve kemer kapısına yerleştirmeniz gerekecektir. Bu iskeletleri odada bulacaksınız, sadece dağılmış. Kendiniz için kolaylaştırmak için, Revelio büyüsünü bile kullanabilir ve daha hızlı hale getirebilirsiniz. İşte iskeletleri bulacağınız yerler:


  • Odada, sunağın arkasında.
  • Ana odadaki mezarın yakınında.
  • Sunakta, Sebastian yakınında.


Hepsini bulduktan sonra, büyü wingardium leviosa'yı kullanın ve sonra onları kapıya taşıyın.


Hogwarts Legacy'deki barikatta bir yol nasıl bulunur


Onlara tam olarak erişmek için kemik yığınlarına bitişik birkaç kapı açmanız gerekebileceğini unutmayın. Bu kapıların her birinin farklı bir işareti olacak ve bunları açmak için bu işaretleri eşleştirmeniz gerekiyor. Tüm kapıların kemikleri olmayacak. Bazılarının devam etmeden önce öldürmeniz gereken rakipleri olabilir.


Yukarıdakileri yaptıktan ve kapının ortasındaki kemik yığınlarını istifledikten sonra, kemik yığınlarının sizin için bir kemer oluşturacağı bir klip çalacaktır. Şimdi, onu geçebilirsiniz. Bu sizin için çalışmıyorsa, bir aksaklık var. Tek yapmanız gereken onları Wingardium Leviosa kullanarak tekrar almak ve tekrar kapının yanında düzenlemek.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski