Sons Of The Forest Devre Kartı Nerede Bulunur?

Sons Of The Forest Devre Kartı Nerede Bulunur?

Sons Of The Forest Devre Kartı Nerede Bulunur?İşte Sons of The Forest'ta Devre Kartını nasıl bulacağınıza dair bir rehber.


Sons of The Forest'ta Devre Kartını nasıl bulacağınızı öğrenmek ister misiniz? Size yardımcı olabiliriz. Devre Kartı, 2014 yılında The Forest'ın bir parçasıydı. Oyunda bomba yapmak için kullanılıyordu. Amacı, Sons of The Forest'ta da aynı kalıyor. Ancak bu öğeyi oyunda bulmak hiç de kolay değil. Bu kılavuz, oyundaki Devre Kartlarının tam konumları konusunda size yardımcı olacaktır.


Sons of The Forest'ta Devre Kartı Nasıl Bulunur?

Devre Kartları, Sons of The Forest'ta haritaya yayılmış radyoların ve ganimet kutularının içinde bulunabilir. Radyolar ve sandıklar haritanın farklı bölgelerinde bulunabilir, ancak garantili bir yumurtlama konumu arıyorsanız, aşağıdaki resme bakın:


Sons Of The Forest Devre Kartı Nerede Bulunur?Yukarıdaki tam noktaya giderseniz, donmuş bir göl bulabileceksiniz. Gölün hemen kıyısında, ortalıkta bir kutu göreceksiniz. Ona doğru yürüyün ve tüm öğeleri yağmalayın. Sandıktaki diğer öğeler arasında Devre kartını da alacaksınız. Ancak, birkaç devre kartı gruplamak istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:


Daha Fazla Devre Kartı Nasıl Çiftlik Yapılır?


Sons Of The Forest Devre Kartı Nerede Bulunur?Sons of The Forest'ta daha fazla devre kartı toplamak için yukarıdaki pusulada bahsedilen tam olarak bu noktaya gitmeniz yeterli. Göle bitişik terk edilmiş bir kampta. Bu kampa birkaç müzik seti serpiştirilmiş olacak. Tek yapman gereken bu radyoları kırmak ve içindeki devre kartlarını yağmalamak. Beşten fazlasını bulmak sizin için sorun olmayacak.


Şimdi devam edin ve ilerlemenizi manuel olarak kaydedin. Sırada, oyundan çıkmanız ve tekrar katılmanız gerekecek. Radyo kutularının yeniden canlandığını fark edeceksiniz. Devre kartlarını gruplandırmak için aynı işlemi tekrarlayın.


Sons of The Forest'ta Devre Kartlarını bulmak için yapmanız gereken tek şey bu. Oyunla ilgili daha fazla hayatta kalma kılavuzu için Sons of The Forest bölümümüze gidin.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski