Sons of the Forest solunum cihazı nerede bulunur?

Sons of the Forest solunum cihazı nerede bulunur?

Sons of the Forest solunum cihazı nerede bulunur?Hangi mağaraya bakacağınızı biliyorsanız, Ormanın Oğulları'nın başlarında solunum cihazını kapmak oldukça kolaydır.


Ormanın Oğulları, adanın gizemlerini çözmeye başlamanız için ihtiyaç duyacağınız ilk önemli teçhizat parçalarından biridir. Neyse ki, kürek konumu ve halat tabancası konumu ile karşılaştırıldığında, yakalanması nispeten hızlıdır. Solunum cihazı, helikopteriniz sahile düşerse çok yakın olması gereken kuzey sahilindeki bir mağarada.


Mağara girişinin tam yeri için aşağıdaki haritaya bakın. Ayrıca, onu bulmanıza yardımcı olması için Orman haritasının bu etkileşimli oğullarını da kullanabilirsiniz. Burada gezinmek ve solunum cihazını içeri sokmak için bilmeniz gerekenler:Sons of the Forest solunum cihazı nerede bulunur?

Ormanın Oğulları'nda solunum cihazı nasıl elde edilir

Diğer mağaralar gibi, burası da karanlık, bu yüzden yanınıza bir meşale veya çakmak alın. Karanlıkta bekleyen düşmanlar var, ancak solunum cihazına giden yol, şimdiye kadar bu girişimde öldürülmeden hepsinin yanından koşarak geçebileceğimi hissettiğim tek yol.


İçinde yüzen bir iç tüp bulunan ayakta duran bir su havuzuna atlayana kadar mağarada ilerleyin. Bir sonraki odaya geçerek devam edin ve sağdaki yolu aydınlatan parlak çalışma ışıklarından birine dikkat edin. Onu takip etmeyin ve görmesi oldukça zor olsa da karanlıkta sol çatalı kullanın. Aynı odadaki o sümüklü mağara düşmanlarının birçoğunu atlamanız gerekecek. Durup kafanızı kaşıyacak vaktiniz olmayacağından, görsel bir referans için aşağıdaki resimleri kontrol edin.

Sons of the Forest solunum cihazı nerede bulunur?

Sons of the Forest solunum cihazı nerede bulunur?

Sons of the Forest solunum cihazı nerede bulunur?


Bu, dikkat etmeniz gereken en büyük oyalamadır, çünkü doğru yol çok daha fazla düşmana sahiptir. Bir noktada almak isteyeceğiniz şok tabancası gibi diğer önemli teçhizat parçalarına yol açar. Yine de solunum cihazını kapmak ve kapmak istiyorsanız, o çatalı geçmeye devam edin ve ulaştığınız her mağaramsı odada ilerlemeye devam edin. Diğer tarafta büyük bir havuz şamandırası ve çalışma lambası olan büyük bir su havuzuna baktığınızda, yere ulaştınız.


Solunum cihazını donatana kadar suya düşme, çünkü aşağıda seni yemek için bekleyen bir köpekbalığı var. Bunun yerine, diğer tarafa ulaşmak için odanın sağ tarafını dolaşın ve sizi bekleyen kullanışlı solunum cihazını bulun.


Yeni teçhizatınızı takın ve suya dalarak ve altınızdaki mağara duvarında sonunda okyanusa açılan bir delikten yüzerek kaçabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski