Sons Of The Forest'ta Coop Multiplayer Nasıl Oynanır?

Sons Of The Forest'ta Coop Multiplayer Nasıl Oynanır?

Sons Of The Forest'ta Coop Multiplayer Nasıl Oynanır?Çok Oyunculu Ormanın Evlatları – Ormanın Evlatları, merakla beklenen bir Hayatta Kalma oyunudur ve oyun piyasaya çıktığında oyuncuların Steam'e güvendiğini görmekten heyecan duyuyoruz. Issız bir adada tek başınıza veya bir grup arkadaşınızla keşfetmeniz gereken bir korku hayatta kalma oyunudur. Bu oyunu arkadaşlarınızla oynamak, düşmanlarınızı alt etmenize yardımcı olacak ve deponuzda daha büyük bir kaynak havuzuna sahip olacağınız için hayatta kalmanız daha kolay olacaktır.


Oyun, tek ve Çok Oyunculu seçenekler sunar ve birçok oyuncu bu oyunu ilk kez denediği için çok oyunculu bir oyunu nasıl başlatacaklarını veya barındıracaklarını bilemeyebilirler.


Bu nedenle, bu makale Sons of the Forest oyununda Çok Oyunculu nasıl oynanacağı konusunda size rehberlik edecek.


Sons Of The Forest'ta Coop Multiplayer Nasıl Oynanır?


Sons of the Forest'ta Coop veya Multiplayer nasıl oynanır?

Ormanın Oğulları hem Çok Oyunculu hem de Tek Oyunculu seçeneklere sahiptir. Oyunun başlangıcında, oyuna tek oyunculu bir kampanya olarak başlama veya diğer oyunculara hızlı bir şekilde katılma şansınız olacak. Ayrıca çok oyunculu bir oyuna ev sahipliği yapma seçeneğiniz de olacak.


Oyunu arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Multiplayer seçeneğine tıklamak ve arkadaşlarınız arasında oyunu kimin barındıracağına karar vereceksiniz. Bir oyuna katılırken, yalnızca Arkadaşlar ve Mod olmak üzere iki farklı Filtre Seçeneğiniz olacaktır. Yalnızca Arkadaşlar'ı açarsanız, şu anda oyunda yalnızca çevrimiçi olan arkadaşlarınızı görebilirsiniz.


Ayrıca bu işlemi kolaylaştırmak için oyun için seçtiğiniz sunucunun Steam Arkadaş listenizde olduğundan emin olun. Ayrıca sunucu adınızı paylaşabilir ve başkalarıyla oynamak isterseniz başkalarının katılmasına izin verebilirsiniz. Ancak rastgele bir sunucuya dalmak istiyorsanız öne çıkan sunucular listesinden birini seçin.


Oyunu barındırmak için seçilirseniz, sunucunun zorluk derecesini seçebilir ve sunucunuzda olmasını istediğiniz oyuncu sayısına bir sınır koyabilirsiniz. Barındırılan tek bir sunucuda en fazla 8 oyuncuya sahip olabileceğinizi ve bunu iki ile sekiz arasında sınırlayabileceğinizi unutmayın. Çok oyunculu sunucu menüsünde yalnızca arkadaşları açarsanız, sunucunuza yalnızca arkadaşlarınız katılabilir. Bunun gibi bir Bağımsız oyun için çok sayıda çok oyunculu seçeneği görmek güzel.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski