Sons Of The Forest'ta Kedi Maması Nasıl Kullanılır?

Sons Of The Forest'ta Kedi Maması Nasıl Kullanılır?

Sons Of The Forest'ta Kedi Maması Nasıl Kullanılır?Sons of The Forest'ta kedi mamasını nasıl açıp yiyeceğinizi öğrenin.


Sons of The Forest'ta kedi mamasını nasıl açıp yiyeceğinizi mi merak ediyorsunuz? Bu hayatta kalma oyununda, kendinizi insan yiyen mutantların istila ettiği bir adada mahsur kalmış bulacaksınız. Çok az kaynakla veya hiç kaynak olmadan, yemek için adada dolaşmak zorunda kalacaksınız. Siz bunu yaparken karakterinizin açlık ölçeri tükenecektir. Açlıktan ölmemek için yemek konusunda telaşlı olma lüksünüz yok. Bu kılavuzda size SoTF'de kedi maması kutusunun nasıl açılacağını anlatacağız.


Sons of The Forest'ta kedi maması nasıl yenir?


Sons Of The Forest'ta Kedi Maması Nasıl Kullanılır?Sons of The Forest'ta Kedi Mamasını açmak için bir konserve açacağı gerekir. Konserve açacağı elinize geçtiğinde, kutuyu açmak için şu basit adımları izleyin:


  • Envanterinizi açmak için klavyenizdeki "I" tuşuna basın.
  • Yiyeceği seçmek için sağ tıklayın ve ortaya yerleştirin.
  • Ardından, bu iki kaynağı "birleştirmek" için konserve açacağı üzerine sağ tıklayın.
  • Bunu yaptıktan sonra matın sağ üst köşesindeki dişli simgesine tıklayın.
  • Bu kutuyu açacaktır.
  • Ardından yemek için üzerine tıklayabilirsiniz.


Size çekici gelmese de, bu yiyecek kutusu Açlık Ölçer'i neredeyse tamamen dolduruyor. Ayrıca, onu avlamak veya pişirmek zorunda değilsiniz. Konserve açacağını aldıktan sonra tek yapmanız gereken yukarıda belirtilen adımları takip etmektir. Bu onu oyundaki en iyi yiyeceklerden biri yapar.


kedi maması nerede bulunur

Sons of The Forest'ta kedi mamasını kaplardan, tahta sandıklardan ve terk edilmiş kamplardaki ve yer altı sığınaklarındaki depolardan alabilirsiniz. Ek olarak, bu kutular için kaza yerlerine de bakmalısınız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski