Sons Of The Forest'ta Kelvin'e Nasıl Komut Verilir?

Sons Of The Forest'ta Kelvin'e Nasıl Komut Verilir?

Sons Of The Forest'ta Kelvin'e Nasıl Komut Verilir?Ormanın Oğulları nihayet gün ışığını görüyor ve lansman sırasında 250.000'den fazla çevrimiçi oyuncuyla, "Orman" oyununun ikinci taksitini satın aldıkları için bir Bağımsız oyun şirketi için mükemmel bir başlangıç. Şu anda oyun Steam'de mevcut ve adayı keşfederek harika zaman geçiriyoruz.


Kelvin, sizinle birlikte adaya düşen bir kurtulan ve onu takip edebileceksiniz çünkü sahilde çığlık atan tek kişi o olacak. Adını gömleğinin üzerindeki rozetten tanıyorsunuz. İlk gördüğü andan itibaren zarar görmemiş olmasına rağmen konuşmuyor. Özellikle ona düzgün komutlar verirseniz, oyun boyunca değerli arkadaşınız olacaktır.


Bu yüzden bu makale, Sons of the Forest'ta Kelvin'e nasıl komut verileceği konusunda size rehberlik edecek.


Sons Of The Forest'ta Kelvin'e Nasıl Komut Verilir?

Ormanın Oğulları'nda Kelvin'e Komutlar Nasıl Verilir?

Adaya çarptığınız anda Kelvin'i görebilirsiniz. Kelvin bir kurtulan ve onunla etkileşim kurmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Onunla etkileşim kurduğunuzda, kulaklarından aşağı fışkıran bir kan akışı bulacaksınız ve o yanıt vermiyor. Bu yüzden onunla iletişim kurmanın farklı bir yolunu bulmalıyız.


Kelvin, tüm komutlarınızı yanıtlamak için not defterine güveniyor. Onunla tanıştığınızda, başlangıçta beni takip et, Öğeyi Al, vb.


Bir ana kamp bulup kurana kadar onu takip etmenizi önersek de, daha sonra ona erzak aramaya başlamasını veya dinlenme yeri ve yemek yeme yeri gibi kampın temellerini kurmasını emredebilirsiniz. Ondan çevreyi temizlemesini, kütükler getirmesini, balık tutmasını ve hayatta kalmak için gerekli olan çoğu şeyi isteyebilirsiniz.


Kelvin'e verdiğiniz emirleri E tuşuna basarak değiştirebileceksiniz. Kelvin'e yaklaştığınızda basın; defteri açılır ve onun emirlerini seçebilirsiniz. Kelvin'i de verdiğiniz işi bitirdikten sonra dinlenirken bulacaksınız ve rahatladığını görürseniz merak etmeyin, yakında işine geri dönecektir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski