Sons Of The Forest'ta Mızrak Nasıl Yapılır?

Sons Of The Forest'ta Mızrak Nasıl Yapılır?

Sons Of The Forest'ta Mızrak Nasıl Yapılır?


Ormanın oğullarını zanaat edin - Herhangi bir hayatta kalma oyununda olduğu gibi, kendinizi düşmanlara karşı savunacak bir şeye ihtiyacınız olacak. Oyunun başlarında kendinizi savunmak için silahlar yapmanız istenecek olan “Sons of The Forest” oyununda da durum aynı. Anında üretmeniz gereken böyle bir erken oyun silahı, diğer şeylerin yanı sıra bir Mızraktır. Oyunda yeniyseniz bir mızrak yapmak biraz zor olabilir, bu nedenle Frontech'in bu makalesinde, Sons of the Forest'ta nasıl Mızrak Yapabileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz. İşte başlıyoruz:


Sons Of The Forest'ta Mızrak Nasıl Yapılır?

Sons of The Forest'ta Mızrak Nasıl Yapılır?

Oyun başladığında, yağmalayabileceğiniz ilk siteniz helikopter kazası alanı olacaktır. Etrafa bir göz atmalı ve bulduğunuz her ganimeti almalısınız. Bu ganimetler daha sonra malzeme hazırlamak için çok yardımcı olabilir. Sonunda vahşi doğada da pek çok şey bulacaksınız, ancak işleri kolaylaştırmak için kaza mahallini olabildiğince derinlemesine incelemenizi öneririz.


Devam edersek, kaza mahallinin yakınında aramanız gereken ilk şey, bir mızrak yapmak için kullanılabilecek aşağıdaki öğelerdir. İşte buradalar:


  • 2x Çubuk
  • 1x Bıçak
  • 1x Koli Bandı

Sons Of The Forest'ta Mızrak Nasıl Yapılır?


Çubuklar her yerde bulunabilir ve onları almanın en kolay yolu, sadece çevredeki zemine bakmaktır. Yeterince şanslıysanız, bazı çubuklarla karşılaşabilirsiniz. Değilse endişelenme. Çubukları alabileceğiniz kesin bir atış yolu var. Oyunun en başında acil durum kiti/paketini açtığınızda, içinde bir Balta bulacaksınız. Onu donatın ve yakındaki herhangi bir küçük ağaca gidin ve sizin için ahşabı toplayacak olan E'ye basın. Normal bir ağaç 2-5 dal verir, yani bir ağaç muhtemelen yeterli olacaktır!


Oyunun başında envanterinizde açacağınız hayatta kalma kitinin içinde bir bıçak bulacaksınız. Bu eşya, mızrak yapılırken tüketilemez, bu yüzden kaybetme konusunda endişelenmeyin!


Koli Bandı, helikopter kaza mahallinde kolayca bulunabilir. Bir tanesine rastlarsanız onları oldukça dikkat çekici kılan şey, mavi renkli olmalarıdır. Bunları kaçıramazsınız!


Tüm bu öğeleri aldıktan sonra, I'ye basarak envanterinizi açın. Şimdi farenizi ekranınızın sağ alt tarafına getirin. Çubuklarınızı orada fark edeceksiniz. Çubuğu bir tarifte kullanmak için üzerine sağ tıklayarak Birleştirin. Bıçağı baltanın hemen yanında bulacaksınız. Koli Bantlarını Envanterinizin altında bulacaksınız.


Her şeyi yerine getirdikten sonra, envanter dişlisi dönmeye başlamalıdır. Mızrağınızı yapmak için üzerine sol tıklayın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski