Sons of the Forest'ta Virginia ile nasıl arkadaş olunur?

Sons of the Forest'ta Virginia ile nasıl arkadaş olunur?

Sons of the Forest'ta Virginia ile nasıl arkadaş olunur?


Seni öldürmek isteyen bir dünyada, Virginia bir yardım elidir.


Sons of the Forest'ta üç bacaklı ve üç kollu bir kadın karşınıza çıkarsa ateş etmeyin. Bu Virginia, oyunda bulduğumuz ve bizi öldürmek istemeyen tek kişi (en iyi oğlumuz Kelvin dışında(yeni sekmede açılır)). Hayranlar, ilk kez fragmanlarda göründüğünden beri Virginia'yı merak ediyor ve Sons of the Forest'taki hemen hemen her şey gibi, onun oyundaki rolü açıklanmadı.


Yanlış yola düşmediğin sürece, Virginia bir müttefik olabilir. Aslında oldukça güçlü bir müttefik. Aynı anda iki silah kullanarak, kampınızı istilacı mutantlara ve yamyamlara karşı savunarak fazladan kolunu kullanabilir.


Onu korkutmak ve hatta öldürmek de mümkündür ama bu bir hata olur. Ormanın Evlatları'nda daha fazla düşman edinmeden hayatta kalmak yeterince zor. İşte Virginia'yı nasıl bir müttefik haline getireceğiniz (sons of the Forests'ın çıkışının ilk günlerinde söyleyebileceğimiz kadarıyla kalıcı olarak).


Sons of the Forest: Virginia ile nasıl arkadaş olunur?


Ormanın Evlatları'ndaki deneyimlerimizden ve diğer oyuncuların raporlarından derlediğimiz kadarıyla, Virginia ile arkadaş olmak için yapabileceğiniz en iyi şey ondan uzak durmaktır. Virginia oyunun bir noktasında sizi bulacak ve bulduğunda silahlarınızı kaldırın ve ona yaklaşmayın. Sadece gözlemlemesine ve boş zamanlarında gitmesine izin verin. Saldırmayacak.


Virginia, etrafınızda yavaş yavaş rahatladıkça geri dönecektir (en fazla dört veya altı kez). Eninde sonunda sana aloe hediye edecek ve o sıralarda kampında dolaşmaya başlayacak.


Kelvin'e benzer şekilde, Virginia kamp ateşinin yanında rahatlayacak ve genellikle kendi işine bakacaktır. Ne yazık ki Kelvin'e verdiğiniz gibi ona komutlar veremezsiniz, ancak ona farklı kıyafetler giydirebilir ve hatta kullanmaktan hiç korkmadığı silahlar bile verebilirsiniz.


YouTuber MyUsualMe, Virginia'yı silahlar ve zırhlarla donattıktan sonra nasıl göründüğünü gösteren bir video yayınladı. Görünüşe göre durdurulamaz bir güç haline geliyor, 9 mm'lik bir tabancayla yarım düzine yamyamı hiç ter dökmeden kolayca yere serebiliyor. İşte dünyanın en acayip adasında mahsur kaldığımda yanımda olmasını istediğim türden arkadaşlar.


Post a Comment

Daha yeni Daha eski