Sons Of The Forest'ta Yay Nasıl Yapılır?

Sons Of The Forest'ta Yay Nasıl Yapılır?

Sons Of The Forest'ta Yay Nasıl Yapılır?


Craft bow oğulları of the forest – Endnight Games tarafından geliştirilen ve Newnight tarafından yayınlanan korku ile karışık hayatta kalma, Sons of The Forest kısa süre önce yayınlandı. Sons of the Forest hakkında bilinmesi gereken bir diğer şey de, o günlerde büyük bir hit olan orijinal "The Forest" oyununun en son devam oyunu olmasıdır. Şu andan itibaren, Sons of the Forest yalnızca Microsoft Windows için piyasaya sürüldü, PC oyuncularını bir araya getirin!


Temelde herhangi bir hayatta kalma oyununda olduğu gibi, ölümsüz yaratıklara karşı kendinizi ayakta tutmanıza yardımcı olacak bir silah veya bir şey almanız gerekecek. Kesinlikle sahip olmanız gereken en temel silah bir yaydır ve oyunda yeniyseniz bu biraz zorlayıcı olabilir. Bu nedenle, Frontech'in bu makalesinde, Sons of the Forest'ta nasıl bir yay yapabileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz. İşte burada:


Sons Of The Forest'ta Yay Nasıl Yapılır?

Sons of The Forest Yay nasıl yapılır?

Öncelikle, herhangi bir oyunda zanaat yapmak için geçerli olan bazı temel malzemelere ihtiyacınız olacak. İşte oyunda bir yay için ihtiyaç duyacağınız bir liste:


  • Koli Bandı
  • Halat

Sons Of The Forest'ta Yay Nasıl Yapılır?

  • 2x Çubuk
Yukarıda belirtilen tüm öğeler arasında en kolay olan Sticks'i almaktır. Kelvin'e sizin için biraz almasını emredebilir veya sadece ince ağaçları arayabilir, Envanterinizi açabilir, baltanızı donatabilir ve baltanızla onlara vurabilirsiniz. Oradan tek bir çubuk alacaksınız. Ayrıca, yerde yatan çok sayıda sopa da bulacaksınız.


İpi bulmak söz konusu olduğunda, Envanterinizde yoksa onu bulmakta zorlanabilirsiniz. Kaza Alanının yakınında 2 adet Halat buldum, bu yüzden henüz bakmadıysanız oraya bakmayı deneyebilirsiniz. Halatlar valizlerin içinde yumurtlamadığından, orada duran büyük kutuları arayın. Orada hiç bulamazsanız, envanterinizi açın ve bir mağaranın simgesini bulmak için GPS izleyicinizi kullanın. Nehri takip ederek konuma doğru ilerleyin. Bir süre nehri takip ettikten sonra yakınlarda birkaç çadır olduğunu fark edeceksiniz. Onlara yol açın ve yanlarında bol miktarda uzanan halatlar bulacaksınız. Bu, onları sadece helikopter sahasının yanında bulmaya kıyasla biraz zaman alabilir, elbette, ama kesinlikle biraz bulacaksınız.


Koli Bandı, helikopter kaza mahallinde kolayca bulunabilir. Bir tanesine rastlarsanız onları oldukça dikkat çekici kılan şey, mavi renkli olmalarıdır. Bunları kaçıramazsınız!


Tüm bu öğeleri aldıktan sonra, I'ye basarak envanterinizi açın. Şimdi farenizi ekranınızın sağ alt tarafına getirin. Çubuklarınızı orada fark edeceksiniz. Çubuğu bir tarifte kullanmak için üzerine sağ tıklayarak Birleştirin. Halat için, farenizi Envanterinizin sağ üst tarafına getirin ve birleştirin. Koli Bantlarını Envanterinizin altında bulacaksınız.


Her şeyi yerine getirdikten sonra, envanter dişlisi dönmeye başlamalıdır. Yayınızı oluşturmak için üzerine sol tıklayın.


Sons Of The Forest'ta Yay Nasıl Yapılır?


Şimdi, Sons of The Forest'ta yayın harika bir silah olduğuna şüphe yok. Ancak artı işaretiyle nişan alma alışkanlığı olan kişiler, artı işareti alamadığınız için biraz sorun yaşayabilir. Yörüngeyi bir şekilde tahmin etmeniz gerekecek.


Sons of The Forest'da nasıl bir yay yapabileceğinize dair elimizdeki her şey bu kadar.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski