Valorant Oni 2.0 paketinin maskesi Riot tarafından resmen kaldırıldı

Valorant Oni 2.0 paketinin maskesi Riot tarafından resmen kaldırıldı

Valorant Oni 2.0 paketinin maskesi Riot tarafından resmen kaldırıldı


Valorant geliştiricisi Riot Games, Oni 2.0 paketinin yakında geleceği bildirilerek, Oni dış görünüm serisi için yaklaşan bir yenilemeyi açıkladı.


En popüler Valorant dış görünüm serilerinden biri ikinci kez tekrarlanacak - Oni 2.0 paketi yolda.


Resmi Valorant Twitter hesabında paylaşıldığı ve daha sonra Valorant Şampiyonlar Turu Girişte Kilitlenme akışı sırasında ortaya çıktığı gibi, yaklaşan yenileme görünümü, şimdiye kadar geliştirici Riot Games'in FPS'sinde Onimaru biçiminde gördüğümüz en şık yakın dövüşlerden birini içeriyor. Kunitsuna katanası.


İlk açıklamaya ek olarak, topluluk sızıntısı ValorLeaks, ValorLeaks'in paketteki her silahın katana dahil olmak üzere dört renk çeşidine sahip olacağını belirttiğini söylüyor. Ek olarak, Riot zaman zaman daha yeni tekliflerine eski görünüm çizgilerinin unsurlarını getirmiş olsa da - örneğin, Xenohunter Knife'ın animasyonlarını kullanan VCT Lock In paketinin yakın dövüşü - Oni 2.0 katana tamamen yeni bir silah olacak ve şu anda değil. hepsi RGX 11Z PRO Blade gibi.


Oni 2.0 paketi aşağıdaki görünümleri içerecektir:


  • Ares
  • Buldok
  • Çılgınlık
  • Vandal
  • Yakın Dövüş (Onimaru Kunitsuna katana)
Orijinal Oni koleksiyonu, Valorant'taki en eski koleksiyonlardan biridir. İlk olarak 2020'de 1.4 yamasıyla piyasaya sürülen bu yama, hayranların favorisi olmaya devam ediyor. O zamanki paket, Bucky, Guardian, Phantom, Shorty için görünümler ve benzersiz bir pençe yakın dövüşü içeriyor.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski