Birisi bir CS:GO silah görünümüne 150.000 dolardan fazla para düşürdü ve bence devrim zamanı geldi

Birisi bir CS:GO silah görünümüne 150.000 dolardan fazla para düşürdü ve bence devrim zamanı geldi

Birisi bir CS:GO silah görünümüne 150.000 dolardan fazla para düşürdü ve bence devrim zamanı geldiKalkın, VAC-ation mahkumları.


Geleceğin tarihçilerinin kibrimizin ve çöküşümüzün kanıtı olarak gösterecekleri bir olayda, müsrif bir oyuncu Counter-Strike: Global Offensive'de tek bir AK-47 kaplamasına altı rakamlı bir meblağ sıçradı. Dexerto(yeni sekmede açılır) tarafından tespit edilen bir CS:GO oyuncusu, Buff'ın Çince versiyonunda - oyuncuların görünümler ve çıkartmalar gibi dijital doodad'ları takas edebileceği bir pazar yeri - "fabrikadan yeni" bir ürün için 1.095.000 Yen (bu Çin yuanı) harcadı. Dört nadir çıkartmayla süslenmiş Vahşi Lotus derisi. Bu yaklaşık 160.000$/131.500£.

Vahşi Lotus görünümü nadirdir - 3000'den az var - ve "fabrikadan yeni" olması onu daha da nadir hale getirdi. CS:GO görünümleri kullanım nedeniyle yıpranmaz (neyse ki), ancak "Savaş Görmüş" ile "Fabrikadan Yeni Çıkmış" arasında herhangi bir durumda düşme şansları vardır. Diğer Vahşi Lotus görünümleri 10.000$'a yakın bir fiyata satılırken(yeni sekmede açılır) (makul), bunun bozulmamış hali onu özellikle nadir ve dolayısıyla özellikle çekici kılıyordu.


Ayrıca, derinin kendisi nadir olmasına rağmen, aslında en değerli kısım çıkartmalardı. Dış görünümün 2014 Katowice CS:GO Major turnuvasından dört Reason Holo çıkartmasının her biri yaklaşık 40.000$ değerindeydi. Matematik becerilerimle gözlerini kamaştırmak istemem ama bu dört çıkartmanın tek başına yaklaşık 160.000 dolar değerinde olduğu anlamına geliyor.


Nemli gözlü saf biriyim, Marie Antoinette'in bir tür video oyununun spor araba parasını tamamen önemsiz bir silah kaplaması için harcaması fikri beni biraz şaşırttı, ancak tüm bunlar aslında CS:GO topluluğunun rotası için eşit .


Bu ticaret bir aykırı değer olsa da (Dexerto muhtemelen en pahalı 10 görünüm arasında olduğunu belirtiyor), oyuncular her zaman silah görünümlerine binlerce dolar veriyor. Kahretsin, isterseniz hemen gidip bir tanesine(opens in new tab) 400.000 dolardan fazla harcayabilirsiniz. Pek çok nadir dış görünüm koleksiyoncusu, gözlerini zar zor farkedilir bir şekilde devirerek size, mevcut CS:GO pazarı bağlamında bu dış görünüm için 160.000 doların tamamen makul bir tahmin olduğunu söyleyecektir(yeni sekmede açılır).


Ne de olsa böyle bir koleksiyoncunun Twitter'da dediği gibi(opens in new tab), parayı başka nereye harcayacaklar? "Bunu satın alan kişilerde zaten 10 [Mercedes-AMG] var adamım". Yalvarırım biri gidip fabrikadan yeni giyotini getirsin.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski