Call of Duty'nin son güncellemesinde, Modern Warfare 2 tüm sevgiyi aldı

Call of Duty'nin son güncellemesinde, Modern Warfare 2 tüm sevgiyi aldı

Call of Duty'nin son güncellemesinde, Modern Warfare 2 tüm sevgiyi aldı

Bugün Modern Warfare 2'ye yeni bir harita, silah ve parti modları geldi.


Call of Duty hayranları arasında, standart 6'ya 6 Call of Duty'nin Activision'dan oynaması ücretsiz battle royale kuzeni Warzone 2 kadar ilgi görmediğine (yeni sekmede açılır) dair yaygın bir anlatı var. harita güncellemeleri, franchise geçiş modları ve sık dengeleme değişiklikleri, Call of Duty'yi eski moda şekilde oynayanlar (ve bunu yapmak için 70 $ ödeyenler), ara sıra yeni harita, silah ve çalma listesi güncellemesiyle yetiniyor.


Bir kez olsun, geleneksel 6'ya 6 Call of Duty'nin yama gününde daha çok sevilmesi. Modern Warfare 2'nin 2. Sezon Yeniden Yüklenen yaması (yeni sekmede açılır) bugün, yeni bir "çekirdek" çok oyunculu haritayı, MW2'nin ortak baskınının bir sonraki bölümünü, M4 tabanlı yeni bir DMR'yi ve ikinci düşüşünü paketliyor. dereceli bir geceden sonra havayı hafifletmek için parti modları.


İşte özet:


  • Yeni harita: Himmelmatt Expo
  • Yeni silah: Tempus Torrent Nişancı Tüfeği (Warzone'da da kullanılabilir)
  • Atomgrad kooperatif baskını 2. bölüm
  • Parti modları: Odada Bir, Hep ya da Hiç, Bırakma Bölgesi
  • Warzone yıldönümü kamuflajları
  • Path of the Ronin etkinliği kamuflaj mücadeleleri
  • Parti kuyruğu özelliği


Call of Duty'nin son güncellemesinde, Modern Warfare 2 tüm sevgiyi aldıActivision, geçen ay Modern Warfare 2 oyuncularını, muhtemelen CoD'nin premium tarafı hakkındaki şikayetleri yatıştırmak için, 2. sezonda planlanandan önce bir 6v6 haritasının geleceğini açıkladığında şaşırttı.


Call of Duty Twitter hesabı o sırada tweet attı (yeni sekmede açılır), "@InfinityWard MP ekibi, zaten iyi test oynadığı ve programın ilerisinde takip ettiği için haritayı yukarı taşımaya karar verdi."


Bu harita, günümüzün Himmelmatt Expo'su, maviler, kahverengiler ve grilerle dolu modernist bir dağ evi dağ evi. Toplantı salonları ve resepsiyon bankoları arasında bir bar, restoran ve havuz bulunduğundan, aslında tatil olan iş gezileri için yapılmış gerçekçi bir fuar salonu olduğunu anlayabilirsiniz. Sanırım broşüre kurşun delikleri ve RPG kraterleri eklemek zorunda kalacaklar.


Tek bir yeni harita sizin için yapmazsa, mevcut M4 silah ağacına katılan tek atışlık bir nişancı olan Tempus Torrent nişancı tüfeği ile belki eğlenirsiniz. 20 mermilik bir temel şarjörü ve bildirildiğine göre hızlı bir atış hızı var, tam otomatik tüfeklerle rekabet etmeyi ümit eden bir DMR için kazanan bir kombinasyon, ancak Activision, "gözle görülür bir tekme ve sola doğru" mücadele etmeniz gerekeceğini söylüyor. "


Call of Duty'nin son güncellemesinde, Modern Warfare 2 tüm sevgiyi aldı


Şans eseri, muhtemelen Tempus'u tam ataşmanlarla hemen donatabileceksiniz. Bir M4 platform silahı olarak, bu silahlar için kilidi açılmış çoğu kabza, nişangah ve dipçik buna taşınır. Tipik olarak yeni CoD silahlarının kilidi ilk başta yalnızca savaş geçişinde açılabilir, ancak bu bir sezonun ortasında geldiğinden, nişancı tüfekleriyle 25 çift öldürme yapmanız (veya mağazadan bir Tempus kozmetik paketi satın almanız) gerekir. erken al). Bu oldukça dik bir meydan okuma! Nişancı tüfekleri her şeyden önce en hızlı silahlar değildir, bu nedenle çoklu öldürmeler bir mücadele olabilir, ancak biraz şans ve iyi bir kamp yeri ile bir veya iki öğleden sonra başarabilirsiniz.


Bu parti modları da kulağa oldukça eğlenceli geliyor. Hep ya da Hiç, herkesi boş bir tabanca ve fırlatma bıçaklarıyla başlatır. "Cephane toplamaya izin vermek için Scavenger Avantajından başlayarak" öldürmeleri puanlayarak avantajlar kazanın.


Drop Zone, bakım paketi bırakan Karargah gibi geliyor, ki bu meh, ama en çok bir Blacks Ops klasiğinin dönüşü için heyecanlıyım: One in the Chamber. Kurallar basit: mermiler tek vuruşta öldürür ve herkesin bir mermisi vardır. Öldürmeler yeni bir mermi verir (yakın dövüş dahil). Bazı Call of Duty gelenekleri modası geçmiş ve yorgun hissettirir (öldürme serileri gibi), ancak parti modlarının modası asla geçmez.


Bugünün yamasının dipnotlarında, son derece faydalı görünen yeni bir sosyal özellik var. "Parti kuyruğu" ile, bir arkadaşınızın partisi devam eden bir maçtayken katılabilir ve maç bittiğinde otomatik olarak onlara katılabilirsiniz. "Partiye katıl" düğmesi nihayet kullanılabilir olana kadar sosyal sekmeyi yenilemek asla eğlenceli olmaz, yani bu bir kazançtır. Overwatch 2'de bu özellik uzun süredir var, o oyunda beklerken arkadaşınızın maçını izleyebiliyorsunuz, bu yüzden o Activision'a geçin.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski