Clash of Clans'ta Painter Champion Challenge Nasıl Yenilir?

Clash of Clans'ta Painter Champion Challenge Nasıl Yenilir?

Clash of Clans'ta Painter Champion Challenge Nasıl Yenilir?Clash of Clans'ta Color Fest Painter Challenge'da nasıl 3 yıldız alacağınızı burada bulabilirsiniz.


Clash of Clans'ta devam eden Renk Festivali ile birçok oyuncu Ressam Şampiyonu Mücadelesini geçemiyor ve bu konuda yardıma ihtiyacı var. Ama buna değer çünkü tamamladığınızda 400 XP, 20 Mücevher ve en önemlisi İnşaatçı İksiri gibi yararlı ödüller alırsınız. İşte CoC'deki Painter Challenge'da nasıl 3 yıldız alabileceğinizi burada bulabilirsiniz.


Clash of Clans'ta Painter Champion Challenge'ı Nasıl Yenersiniz?Clash of Clans'ta Painter Champion Challenge Nasıl Yenilir?


 1. Soldaki 2 Roket Balonu kullanın. Okçu kulelerinde.
 2. Şimdi, üssün üst tarafındaki deprem büyüsünü kullanın. Cehennem kulesi, Zehir kulesi, Süpürme kulesi ve roket hava savunması arasına yerleştirin.
 3. Ayrıca 1'i cehennem kulesi ile roket hava savunması arasında olmak üzere 2 yıldırım büyüsü kullanın. Diğeri ise Sweeper kulesi ile Poison kulesi arasında.
 4. Ardından, Okçu kulesinin yakınında Kraliyet Şampiyonunu kullanın ve onların yeteneklerini tek bir hareketle 4 kuleyi yok etmek için kullanın.
 5. Kraliyet Şampiyonu, diğer roket hava savunmalarını hedef alarak kendi başına batıya hareket edecek.
 6. En üstteki altın deposuna 1 ejderha yerleştirin.
 7. Ardından, Cehennem Kulesi yok edildikten sonra Kraliyet Şampiyonunun arkasında Baş Avcıları oluştur. Düşman Kraliyet Şampiyonu ile savaşmanıza yardımcı olacaklar.
 8. Scattershot'ın sol tarafındaki Skeleton büyüsünü kullanın.
 9. Ardından, sağ alt taraftaki tüm ejderhaları ve balonları ortaya çıkarın.
 10. Her iki cehennem kulesini de dondurun. Ayrıca Eagle'ı onunla dondurun.
 11. Belediye binasında öfke.
 12. Scattershot'larda dondurma büyülerini kullanın. Daha hızlı ortadan kaldırmak için Roket balonlarınızı bile gönderebilirsiniz.


Her şey yok edildiğinde 3 yıldız alacaksın ve Color Fest Painter Challenge'ı tamamlayacaksın.


Bu eğitim için YouTube'daki Judo Sloth Gaming'e teşekkürler. Bunu nasıl yaptıklarını görmek ve stratejiyi kolayca tekrarlamak için aşağıdaki videolarına da göz atmanızı öneririm.

Bu, Clash of Clans'ta Ressam Şampiyonu Mücadelesini 3 yıldız alırken nasıl yeneceğinize ilişkin bu kılavuzu kapsar. Bu kılavuzu yararlı bulduysanız ve bu oyunla ilgili daha fazla konuyla ilgileniyorsanız, o zaman nasıl baskın madalyaları alacağınız ve lig madalyalarını nasıl alacağınızla ilgili kılavuzlarımıza da göz atın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski