Counter-Strike 2 çıkış tarihi söylentileri, ayrıntılar ve daha fazlası

Counter-Strike 2 çıkış tarihi söylentileri, ayrıntılar ve daha fazlası

Counter-Strike 2 çıkış tarihi söylentileri, ayrıntılar ve daha fazlasıGörünüşe göre sonsuza dek CS:GO 2 hakkında konuşuyoruz, ancak sonunda Counter-Strike 2'nin çıkış tarihini ne zaman alacağımızı biliyoruz gibi görünüyor.


Counter-Strike 2 çıkış tarihi ne zaman? Yıllardır, Counter-Strike: Global Offensive'in yeni bir motorla çalışan güncellenmiş bir versiyonunun söylentileri dolaşıyor. Bir CS:GO Source 2 güncellemesi çoğu kişi için boş bir hayal gibi görünse de artık neredeyse kaçınılmaz görünüyor.


Son birkaç aydır, CS:GO Source 2 söylenti değirmeni, varlığına işaret eden güvenilir kaynaklarla ilgi topluyor. Peki Counter-Strike 2 çıkış tarihi ne zaman ve uygulamalı olarak başladığımızda ondan – ve CS:GO sıralamalarından – ne bekleyebiliriz? İşte bilmeniz gereken her şey.


Counter-Strike 2 çıkış tarihi spekülasyonu

Richard Lewis'ten gelen bir habere göre Counter-Strike 2'nin çıkış tarihi, Mart 2023'te yapılacak olan beta ile muhtemelen aynı zamana denk gelecek.


Bir süredir geliştirilmekte olan oyun, Dota 2'yi Source 2 motoruna getiren güncelleme olan Dota 2 Reborn ile aynı lansman programını takip edecek gibi görünüyor. Bu nedenle, Counter-Strike 2'nin beta olarak piyasaya sürülmesi muhtemeldir ve oyuncuların yeni sürümü veya CS:GO'yu oynama seçenekleri olacaktır. Bir süre sonra, Counter-Strike 2'de kapsamlı testler yapıldığında, CS:GO'nun yerini tamamen alarak oyunun tamamı sunulmalıdır. Bunun daha sonra 2023'te olması muhtemeldir.


Çıkış tarihiyle ilgili spekülasyon, hayranların NVIDIA'nın iki yeni yürütülebilir dosya için sürücü desteği eklediğini fark etmesinden sadece haftalar sonra geldi: csgo.2.exe ve cs2.exe.


Counter-Strike 2 çıkış tarihi söylentileri, ayrıntılar ve daha fazlası


Counter Strike 2 motoru

Kulağa bariz geliyor ama Counter-Strike 2, Source 2 motorunda çalışacak. Bu, Dota 2, Dota Underlords ve Half-Life: Alyx'in çalıştığı motorun aynısıdır.


CS:GO şu anda 2004 yılına kadar uzanan orijinal Source motoru üzerinde çalışıyor. İlk olarak 2014'te başlatılan Source 2'ye geçiş, oyun ve topluluğu için çok büyük olacak. Çok ihtiyaç duyulan optimizasyonların yanı sıra gelişmiş grafik doğruluğunu ön plana çıkarması muhtemeldir.


Oyun ayrıca - Valorant'a benzer şekilde - 128-tikli sunuculara sahip olacak ve yeni ve geliştirilmiş bir eşleştirme sistemine sahip olacak.


Counter-Strike 2 görünümleri

CS:GO görünümlerinde bir miktar stokunuz varsa, muhtemelen Source 2'ye geçişin sizin için ne anlama geldiğini merak ediyorsunuzdur. Henüz Valve'den bu konuda somut bir yanıt alamasak da, bir süredir Counter-Strike 2'nin gelişimini takip eden 'Gabefollower', “dış görünümleriniz iyi olacak” diyor ve sahip olduğunuz her şey kullanıma açılacak. yeni sürümde.


En iyi CS:GO görünümleri ve CS:GO kasalarının genellikle şirkete her yıl milyonlar kazandırdığı göz önüne alındığında, Valve'ın görünüm sisteminde herhangi bir değişiklik yapması pek olası değildir.


Counter-Strike 2 çıkış tarihi söylentileri, ayrıntılar ve daha fazlası


Counter-Strike 2, PS5 ve Xbox'a mı geliyor?

Counter-Strike 2 PS5 veya Xbox bağlantı noktası olacak mı? Bu pek olası değil. CS:GO gerçekten de bir Xbox bağlantı noktasına sahipken, piyasaya sürüldükten sonra büyük ölçüde desteklenmeden bırakıldı.


Valve'ın çabalarının çoğu, oyunun PC sürümünü korumaya ve geliştirmeye gitti ve muhtemelen Counter-Strike 2'de de durum böyle olacak.


Farklı bir şey duyarsak bu kılavuzu güncelleyeceğiz.Counter-Strike 2 haberleri

Lewis'in raporuna göre Counter-Strike 2, bir süredir üzerinde çalışılıyor ve Valve için bir öncelik. Ekip, daha geniş bir seriden beyinleri içeriyor ve onların buna odaklanması, CS:GO'daki bazı hataların neden bir süredir gözetimsiz bırakıldığını açıklayabilir.


Lansmana çok yakın ve bildirildiğine göre Valve'ın Seattle'daki genel merkezinde bir grup CS:GO uzmanı tarafından test edildi.


Yeni bir oyun olup olmayacağına gelince, jüri bu konuda dışarıda. Muhtemelen yeni bir oyun olmayacak, sadece orijinaline bir güncelleme olacak.


Yine de yakında öğreneceğiz. Bildirildiğine göre beta çok yakında, Counter-Strike hayranı olmak için heyecan verici bir zaman. Oyunun Source 2 versiyonuna dalmak için sabırsızlanıyorsanız, CS:GO nişangahınızın tozunu aldığınızdan ve kafalara tıklama alıştırması yaptığınızdan emin olun.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski