Counter-Strike 2 resmi olarak duyuruldu ve detaylandırıldı, 2023 Yazında çıkacak

Counter-Strike 2 resmi olarak duyuruldu ve detaylandırıldı, 2023 Yazında çıkacak

Counter-Strike 2 resmi olarak duyuruldu ve detaylandırıldı, 2023 Yazında çıkacak


Ve an sonunda geldi. Valve, Source 2 Motorunda Counter-Strike: Global Offensive'in yükseltilmiş bir versiyonu olan Counter-Strike 2'yi resmi olarak duyurdu. Counter-Strike 2 bu yaz çıkacak ve ilk detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.


Valve'ın belirttiği gibi, Counter-Strike 2, Counter-Strike tarihindeki en büyük teknik sıçramadır ve gelecek yıllar için yeni özellikler ve güncellemeler sağlar.


Counter-Strike 2 elden geçirilmiş grafiklere ve haritalara sahip olacak. Valve, tüm yeni Source 2 araçlarından ve işleme özelliklerinden yararlanarak çok sayıda haritayı sıfırdan yeniden oluşturdu. Ayrıca ekip, gerçekçi malzemeler, aydınlatma ve yansımalar üreten fiziksel tabanlı bir işleme sistemi dahil olmak üzere yeni Source 2 aydınlatmasını kullanan diğer haritaları yükseltti.


Ayrıca Valve, oluşturmayı, denemeyi ve yinelemeyi kolaylaştırmak için Source 2 araçlarını ve oluşturma özelliklerini topluluk harita oluşturucularına yayınlayacak.


Counter-Strike 2'deki en büyük değişikliklerden biri, alt tıklamalı güncelleme mimarisidir. Böylece, tıklama hızı ne olursa olsun, hareketleriniz ve atışlarınız eşit derecede duyarlı olacaktır.

CS2'nin bir diğer büyük yeni özelliği de duman efektleri. Sis Bombaları artık çevre ile etkileşime giren ve aydınlatma, silah sesleri ve patlamalara tepki veren dinamik hacimsel nesnelerdir. Duman bulutunun şekli mermiler veya el bombalarıyla itilebilir ve oyulabilir.

Valve ayrıca bugün belirli CS:GO oyuncuları için bir Sınırlı Test başlattı. Bu test döneminde, dünya çapında yayınlanmadan önce herhangi bir sorunu ortadan kaldırmak için bir özellik alt kümesini değerlendirecekler.


Counter-Strike 2 bu yaz ücretsiz bir CS:GO yükseltmesi olarak geliyor!

Post a Comment

Daha yeni Daha eski