CS:GO, Counter-Strike 2 heyecanı yükselirken oyuncu rekorlarını alt üst ediyor

CS:GO, Counter-Strike 2 heyecanı yükselirken oyuncu rekorlarını alt üst ediyor

CS:GO, Counter-Strike 2 heyecanı yükselirken oyuncu rekorlarını alt üst ediyor2020 kilitleme rekorlarının üzerinde sorunsuz 200.000 oyuncu.


Counter-Strike 2(opens in new tab) CS:GO(opens in new tab) oynayan çok sayıda insan var ve bugün 1.519.457 ile tüm zamanların en yüksek oyuncu rekoru kırılıyor. Bu, hem SteamDB(opens in new tab) hem de Steamcharts(opens in new tab) tarafından bildirilen bir sayıdır ve CS:GO'nun önceki yüksek puanlarından çok daha yüksektir. CS:GO'nun bir önceki en yüksek noktası, dünya genelindeki pandemik kilitlenmelerin birçok oyunun ve Steam'in kendisinin rekor sayıda oyuncu bildirdiği Nisan 2020'deydi.


Bunun nedeni Counter-Strike 2'nin bu hafta duyurulmasıydı. Bu gerçek bir oyun, ücretsiz ve içindeki her şey Counter-Strike: Global Offensive'den aktarılıyor(yeni sekmede açılır). Herkesin süslü görünümleri Source Engine 2 arazisine gidiyor. Evet, o kişinin 150.000 dolarlık silah kaplaması bile(yeni sekmede açılır). CS cilt pazarını doğrudan crazytown'a gönderdi(yeni sekmede açılır).


Bugünün rekoru, 200.000'den fazla oyuncu tarafından önceki sayıyı geçiyor. Nedeni? Pekala, popüler teori bunun Counter-Strike 2 beta erişiminin yalnızca çok fazla Counter-Strike oynayan kişilere gitmesinden kaynaklandığını söylüyor. (Ve hiçbir hileci veya gerizekalı içeri girmiyor(yeni sekmede açılır), bu histerik.) Bu, ya da Counter-Strike hakkında nostaljik hale gelen ve onu CS2 vuruşlarından önce zirvede deneyimlemek isteyen eski veya eskimiş birçok oyuncu. ve oyuncu sayısını çalar.


Counter-Strike: Global Offensive lansmanından bu yana yükselişte ve 2018'deki uzun bir dip noktanın dışında tek bir yıl içinde nadiren düşüyor. 2018'in sonlarında CS:GO'nun ücretsiz sürümü yayınlandı ve yıldan yıla ortalama oyuncu o zamandan beri yaklaşık bir milyon oyuncu seviyesinde sabitlendi.


Counter-Strike 2'ye verilen tepki, hem sıradan hem de espor oyuncuları için temel bir nişancı oyununa yapılan etkileyici, ilginç görünümlü bir güncellemeden beklediğiniz gibi oldu: Neredeyse evrensel olarak olumlu(yeni sekmede açılır). Yerleşik Counter-Strike başkanı Rich Stanton, Valve'ın hayalindeki oyunu pekâlâ yaratmış olabileceğini ve fark ettiği iyileştirmelerin bir listesini (yeni sekmede açılır) siteye döktüğünü söyledi.


Oh, ve CS2'nin tüm CS:GO oyuncularını elinden alacağından endişe edenler için? Muhtemelen değil. Ne de olsa insanlar hala CS 1.6 oynuyor.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski