Cyberpunk 2077 1.7 Yaması: Yayın Tarihi Haberleri, Sızıntılar ve Onaylanan Özellikler

Cyberpunk 2077 1.7 Yaması: Yayın Tarihi Haberleri, Sızıntılar ve Onaylanan Özellikler

Cyberpunk 2077 1.7 Yaması: Yayın Tarihi Haberleri, Sızıntılar ve Onaylanan ÖzelliklerPhantom Liberty DLC'nin 2023'te geleceği onaylandı, oyuncular Cyberpunk 2077 1.7 yama güncellemesinin ne zaman yayınlanmasını bekleyebilirler?


CD Projekt RED'in distopik RPG'si Cyberpunk 2077, Eylül 2022'de 20 milyondan fazla kopya sattı ve zorlu lansmanından sonra neredeyse imkansız görünen bir başarı. Yine de oyuncular, oyunu düzelten ve cilalayan çok sayıda güncellemeyle kendilerini dünyaya kaptırarak Night City'ye döndüler.


Eylül 2022'de Edgerunners / 1.6 yama güncellemesinin lansmanının ardından, Phantom Liberty genişlemesi öncesinde düzeltilmesi gereken birkaç şey var. Bu makale, yakında çıkacak olan Cyberpunk 2077 sürüm 1.7 yaması hakkında, çıkış tarihi ve beklentiler dahil her şeyi ele alacaktır.


Cyberpunk 2077 1.7 Yaması: Yayın Tarihi Haberleri, Sızıntılar ve Onaylanan Özellikler

Cyberpunk 2077 1.7 Yama Güncellemesi – Yayın Tarihi

Yazarken, geliştirici CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için planlanan bir sonraki yama güncellemesinin çıkış tarihini henüz onaylamadı. Ancak, önceki yama güncellemelerinin yayınlanma aralığı son aylarda biraz tutarsız olsa da, tahmin etmek için zaman çerçevesini kullanabiliriz. Cyberpunk'ın 1.7 yama güncellemesi için olası bir pencere dönemi.

Oyunun en son Edgerunners / 1.6 yama güncellemesi 6 Eylül 2022'de geldi ve oyuncular bir önceki güncelleme olan 1.5 yamasından bu yana altı aydan fazla bekledi. Bu güncelleme 15 Şubat 2022'de yayınlandı, bu nedenle 1.7 yama güncellemesinin 2023'te, muhtemelen Phantom Liberty genişlemesinin piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelebileceğini varsaymak güvenlidir.


Cyberpunk 2077 1.7 Yama Güncellemesi – Onaylanan Tüm Özellikler

1.7 yama güncellemesinin çıkış tarihi geliştiriciler tarafından henüz onaylanmasa da, oyuncuların yaklaşan güncellemeden neler bekleyebileceği kesin. 6 Eylül 2022'deki Night City Wire: Edgerunners Special'da tartışıldığı gibi, oyun direktörü Gabriel Amatangelo gelecek yama güncellemesinde birkaç temel özelliği listeledi.


Cyberpunk 2077 1.7 Yaması: Yayın Tarihi Haberleri, Sızıntılar ve Onaylanan ÖzelliklerAmatangelo'ya göre, önceki yama güncellemesi, çeşitli oyun sistemleri için kapsamlı revizyonlar da dahil olmak üzere "gelecekteki şeyler için temel" oluşturdu. Bu önemli revizyonlardan biri, katmanlara "yepyeni bir his ve boyut ve şehre daldırma" vermesi gereken araçtan araca çarpışmanın yanı sıra Polis Sistemini yenilemektir.


Amatangelo, polis sistemindeki revizyonlara ve araçtan araca savaşa ek olarak, Polis Sistemi revizyonuna eşlik etmesi gereken MaxTac'taki değişikliklerden de bahsetti. Aynı şekilde geliştirici, yetenek ağacı için daha fazla eylem içeren yakın dövüş için yeni bir oyun döngüsü planlıyor.


Cyberpunk 2077 1.7 Yaması: Yayın Tarihi Haberleri, Sızıntılar ve Onaylanan Özellikler


Bunun ötesinde, Cyberware mekaniğine tam olarak açıklanmayan planlanan eklemeler var. Cyberpunk 2077 sürüm 1.5 yama güncellemesinin Cyberware özelliğini geliştirirken çeşitli hata sorunlarını ele aldığı göz önüne alındığında, oyuncuların edinebileceği yeni öğeler de dahil olmak üzere daha fazla yuva kullanılabilir hale getirilebilir.


Cyberpunk 2077'nin bir sonraki genişlemesi olan Phantom Liberty'nin 2023'te piyasaya sürülmesi bekleniyor ve bu pakette daha fazla içerik ve Keanu Reeves'in Johnny Silverhand'inin dönüşü yer alıyor. Geliştiriciden Cyberpunk 1.7 yama güncellemesi sürümüne ilişkin resmi onay gelene kadar, daha güvenilir bilgiler mevcut olduğunda daha fazla güncelleme sağlamaya çalışacağız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski