Cyberpunk 2077 HD Reworked Project şimdi indirilebilir

Cyberpunk 2077 HD Reworked Project şimdi indirilebilir

Cyberpunk 2077 HD Reworked Project şimdi indirilebilir


Mod yapımcısı 'Halk Hogan', Cyberpunk 2077 için HD Reworked Project'in ilk versiyonunu yayınladı. Ayrıca mod yapımcısı, oyunun varsayılan/vanilya dokularını elden geçirilmiş olanlarla karşılaştıran yeni bir fragman yayınladı.


Cyberpunk 2077 HD Reworked Project, oyun varlıklarını elden geçirerek grafikleri geliştirmeyi hedefliyor. Mod, daha iyi kalite sağlamayı ve orijinal/vanilya dokularının sanat tarzını korumayı vaat ediyor.


Versiyon 1.0, tüm Night City ve Badlands boyunca meydana gelen birçok farklı çevre dokusunu yüksek çözünürlükte yeniden işler. Bu ilk sürüm, yüksek kaliteli yollar, duvarlar, arazi, kir, grafiti, bitki örtüsü, nesneler ve daha fazlasını içerir.


Modu buradan indirebilirsiniz.Son olarak, Cyberpunk 2077'den bahsetmişken, onun için bu diğer modlara da göz atmanızı öneririz. Rebalance Megamod, AI, zırhlar, avantajlar, yakın dövüş, oyuncu istatistikleri, silahlar ve daha fazlası gibi oyunun çeşitli yönlerini elden geçirmeye çalışır. İndirebileceğiniz geliştirilmiş bir Fotoğraf Modu Kilidi Açıcı da vardır. Harika Metro Sistemi Modunu da unutmayalım. Ayrıca bu mod, dekorasyon LOD'larını artırarak oyunun grafiklerini geliştirir. Ve son olarak, tüm arabalara uçan bir mekanizma ekleyen bir mod ve diğer keşfedilebilir alanların kilidini açan/tanıtan bu modlar var.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski