Destiny 2 Lightfall'da Defiant Keys Çiftleştirmenin En İyi Yolu

Destiny 2 Lightfall'da Defiant Keys Çiftleştirmenin En İyi Yolu

Destiny 2 Lightfall'da Defiant Keys Çiftleştirmenin En İyi YoluDefiant Key farm – Destiny 2'nin yeni DLC Lightfall'ı sonunda çıktı ve biz onu seviyoruz. Yeni şehir, yeni çalma listeleri ve zorluklar bizi koltuklarımıza yapıştırdı ve buna doyamadık. Destiny 2 için göz atmanız için pek çok makale ekledik ve dürüst olmak gerekirse, Lightfall DLC bizi hiçbir şekilde etkilemeyi başaramadı.


Defiant Anahtarları, Season of Defiance görevlerinde sandıkların kilidini açmak için kullanabilmeniz için oyundaki farklı etkinlikleri oynarken kilidini açabileceğiniz birincil para birimidir. Bu Defiant anahtarları, farklı sezonluk etkinliklerden sonra daha iyi ödüller almanıza yardımcı olan birincil kaynaktır. Bu para birimi, Oyunlardaki görevler, görev Oynatma Listeleri, Saldırılar, Devriyeler ve diğer modlarda biriktirdiğiniz normal para biriminden farklıdır.


Bu Defiant anahtarlarını nasıl alacağınızdan emin değilseniz, bu makale Destiny 2'de Defiant Keys'i nasıl alacağınız konusunda size rehberlik edecektir.


Destiny 2 Lightfall'da Defiant Keys Çiftleştirmenin En İyi Yolu

Defiant anahtarlarını alma süreci, Destiny 2'nin her sezonunda Destiny 2 para kazanma sürecine benzer. Tek yapmanız gereken farklı çalma listesi aktivitelerini tamamlamak. Bunlar, Vanguard Ops, Crucible Matches ve Gambit Competitions gibi oyun içi modları içerir. Bu etkinlikler, Defiant anahtarları kazanmanın birincil yoludur. Defiant anahtarlarına sahip olduğunuzda, Season of Defiance Activity'yi deneyin ve bulacağınız Defiant Sandığını açın.


Destiny 2 Lightfall'da Defiant Keys Çiftleştirmenin En İyi YoluAyrıca Season Pass'ten Four Defiant Keys alırsınız. Rank 2, Rank 12, Rank 52, Rank Level 92'de bir tane alırsınız.


Destiny 2 Lightfall'da Defiant Keys Çiftleştirmenin En İyi YoluBu sezonluk aktiviteyi tamamladığınızda Defiant Key'in hemen kullanıldığını unutmayın. Defiance Sezonu Etkinliklerine katılmak istemiyorsanız, aldığınız Defiant Anahtarlarını elinizde tutmanın bir anlamı yoktur. Ayrıca bu Defiant anahtarları, önümüzdeki üç ay boyunca Defiance Sezonluk Etkinliklere katıldığınızda Premium Sezonluk Ödülleri almanın tek yoludur.


Nightfalls ve The Dungeons, oyundaki en nadir ve en güçlü teçhizatı almanın en iyi yolu olarak bilinir, ancak Season of Defiance aktivitelerinde meydan okuyan anahtarları almak ve sandıkları açmak, size oyundaki en iyi teçhizatı elde etmek için çok daha yüksek şans verir. oyun.


Hatırlamanız gereken bir şey daha, bir sonraki sezondan önce tüm Defiant Anahtarlarınızı kullanmanızdır. Çünkü yeni sezon düştükten sonra yeni bir para birimi de tanıtılacak ve bu Defiant anahtarlarını oyun içinde sonraki sezonluk Sandıklarda kullanamayacaksınız.


Destiny'i ne kadar çok oynarsanız, daha fazla anahtara sahip olma şansınız o kadar artar. Daha önceki Vanguard Strikes Modları ve Oynatma Listeleri, bu anahtarlar için gruplanacak en iyi içeriklerdi ancak şimdi, daha önce de belirttiğimiz gibi, Destiny 2'de daha fazla Defiant Anahtarı elde etmek için tüm oynatma listelerini denemeyi deneyin.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski