Destiny 2 Uyanmış İyilikler: Nasıl Elde Edilir?

Destiny 2 Uyanmış İyilikler: Nasıl Elde Edilir?

Destiny 2 Uyanmış İyilikler: Nasıl Elde Edilir?Destiny 2'deki tüm Uyanmış İyilikleri nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Destiny 2'deki tüm Uyandırılmış İyilikleri toplamak mı istiyorsunuz? Evet ise, o zaman doğru yere geldiniz. En son Defiance Sezonu artık yayında olduğundan, oyuncuların deneyebileceği birçok yeni özellik mevcut. Defiant Battleground, Lightfall Genişletme Paketi ile gelen bu tür özelliklerden biridir. Bu, zorlu zorluklarla karşılaşacağınız 3 oyunculu sezonluk bir aktivitedir. Bu arada, Uyandırılmış İyilikler toplayarak bazı ek güçlendirmeler elde edebilirsiniz. Nasıl olduğunu merak ediyor musun? İşte bu konuda bilmeniz gereken her şey.


Destiny 2'de Uyanmış İyilikler Nasıl Alınır?

Yukarıda bahsedildiği gibi, Uyanmış İyilikler sizin veya takım arkadaşlarınızın kendilerine uygulayabileceği güçlendirmelerdir. Düşmanları belirli bir şekilde ortadan kaldırarak Uyandırılmış İyilikleri elde edersiniz. İyilikler, kaçırması oldukça zor olan yerde ortaya çıkar. Ayrıca, aşağıdakileri içeren 3 tür İyilik vardır:


  • Adalet Örneği – Bir Yetenek kullanarak son vuruşları yaptıktan sonra siz ve müttefikleriniz için Yakın Dövüş Yeniden Yüklemelerini iyileştiren bir İyilik sağlar.
  • Exemplar of Grace – Özel Cephane kullanarak son vuruşları yaptıktan sonra müttefiklerinizin ve sizin Hareketliliğini artıran bir İyilik sağlar.
  • Exemplar of Coşku – Heavy Ammo kullanarak son darbeleri vurduktan sonra el bombalarına yeniden doldurma oranı veren bir İyilik sağlar.


Destiny 2 Uyanmış İyilikler: Nasıl Elde Edilir?Kısacası, Destiny 2'de Uyanmış İyilik toplamanız için Örnekler gereklidir.


Ayrıca, Awaken Queensguard görevini tamamlamanız gerektiğini unutmayın. Bunu yapmak, yalnızca İyiliklerin kilidini açmakla kalmaz, aynı zamanda Yükseltmelerin ve Savaş Tablosunun da kilidini açar. Savaş Masası HELM'de bulunur ve burada Örnekleri Yükseltmeler > İyilik Uyumlamaları sekmesinde bulabilirsiniz. Bir İyilik Uyumlamasının kilidini açmak, Uyanmış İyilikleri toplamanıza izin verir.


Bilmeyenler için, İyilik Uyumlamasının kilidini açmak, Savaş Masası Yükseltmeleri harcamanızı gerektirir. Sezonluk aktiviteleri tamamlayarak kazanılır. Ayrıca, Unyielding Favor zırhınız varsa, Destiny 2'deki Awoken Favors'ın daha da hızlı ortaya çıktığını unutmayın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski