Destiny 2'de Dokuma Posta Nedir?

Destiny 2'de Dokuma Posta Nedir?

Destiny 2'de Dokuma Posta Nedir?


Woven Mail Destiny 2 – Bungie'nin en yeni DLC'si Lightfall çıktı ve her yerdeki oyuncular doğrudan ona atladı. Oyuna birçok yenilik eklendi. Dokuma posta bunlardan biridir. Destiny 2 oyuncularının Strand kullanırken kazanabilecekleri yeni bir pasif.


Sınıfınız için farklı fragmanlardan geçtiğinizde bununla karşılaşacaksınız. Strand'ı kullandığınızda alabileceğiniz bir bonus olacak. Woven Mail, bir savaşta kendinizi korumanın mükemmel bir yoludur. Ancak işleyişini ve etkilerini anlamak biraz güç gelebilir. İşte Destiny 2'deki Woven Mail hakkında bilmeniz gereken her şey hakkında bir rehber.


Dokuma posta ne yapar ve ne işe yarar?


Destiny 2'de Dokuma Posta Nedir?Dediğim gibi, Woven Mail temel olarak Strand alt sınıfını kullandığınızda kazanabileceğiniz belirli bir pasiftir. Spesifik olarak, onu Strand yapınızda Warding Parçasının İpliği'ni kullandığınızda bulacaksınız. Bu, bir Güç Küresi aldığınızda size Woven Mail buff'ı verir. Size etrafınızda bir ağ sağlayacak ve sizi Strand maddesine saracaktır. Dolayısıyla, bu durumdayken, gelen tüm hasarı azaltacaktır, bu da temelde, PvE görevlerini tercih ediyorsanız bunun mükemmel bir seçim olduğu anlamına gelir. Woven Mail'in PvP savaşları için o kadar iyi olmayabileceğini unutmayın. Bunun nedeni, oyuncuların çoğunun diğer Muhafızlara isabetli vuruşlar yapmaya alışmış olmasıdır.


Dokuma Posta alma şekliniz büyük ölçüde kullandığınız Parçaya bağlı olacaktır. Thread of Warding için Orbs of Power almanız gerekiyor. Bu, çoğunlukla bir Muhafız, Süper'ini kullandığında ortaya çıkar. Yapınıza uygun olabilecek başka yollar da, diyelim ki, El Bombanızı veya Güç Küreleri koleksiyonunuza dayalı Sınıf yeteneğinizi güçlendirmek gibi, Küre Toplama olabilir veya hatta size ek Zırh değişiklikleri verebilir.


Woven Mail, Strand yapınızda bir pasif olarak kesinlikle değerlidir. Destiny 2 Nightfall'daki oyununuz sırasında ve hatta kampanyanın ötesinde optimize etmek önemlidir. Destiny 2'de Woven Mail'in ne olduğu hakkında bilinmesi gereken tek şey bu.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski