Destiny 2'de Strand Sources Bonded Quest Nasıl Tamamlanır

Destiny 2'de Strand Sources Bonded Quest Nasıl Tamamlanır

Destiny 2'de Strand Sources Bonded Quest Nasıl Tamamlanırİşte Destiny 2'de Strand Sources Bonded görevinin nasıl tamamlanacağı ile ilgili her şey.


Destiny 2'de Strand Sources Bonded görevini nasıl tamamlayacağınızı merak mı ediyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz, çünkü ihtiyacınız olan tek şey bu rehber. Destiny 2'deki yeni görevlerin tamamlanması genellikle zor olduğundan, birçok oyuncu bunları nasıl hızlı bir şekilde tamamlayacağını bilmek ister. Strand kaynakları, diğer birçok göreve kıyasla oldukça basit olsa da, nasıl yapılacağını bilmiyorsanız takılıp kalacaksınız. Neyse ki, ihtiyacınız olacak her şeye sahip olduğumuz için bu kılavuz size yardımcı oldu.


Destiny 2'de Strand Sources Bonded Quest Nasıl TamamlanırDestiny 2'de Strand Sources Bonded Quest Nasıl TamamlanırDestiny 2'deki Strand Sources bonded görevini tamamlamak istediğiniz için, Neomuna'nın Liming Harbour bölgesinde iki yeşil parlayan Strand küresi bulmanız gerekiyor. Küre ile etkileşim kurduğunuzda, İçine Bakabileceksiniz ve Süper Yüklü'yü gösteren bir istem alacaksınız. Liming Harbour Ara Noktasına ulaştığınızda, biraz daha ileri gitmeniz ve ardından ilk Orb'a ulaşmak için sola dönmeniz gerekecek. Bunu yaptıktan sonra, aynı Yol Noktasına geri dönün ve ardından tırmanabileceğiniz bir yapıya ulaşana kadar düz ilerlemeye devam edin. İkinci küreyi alabileceksiniz.


İkisini de topladığınızda, Strand Sources ile ilgili Maelstrom görevinin tamamlandığını göreceksiniz. Görevin tamamını tamamladığınızda, Kademe 1 Güçlü teçhizat ile ödüllendirileceksiniz. Ek olarak, bu Strand Sources, Vex Incursion Zone'un farklı bölgelerinde ortaya çıkacaktır. Böylece farklı bir tane bulabilir ve sonunda görevi tamamlayabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski