Diablo 4 Açık Beta Süresi: Kesin Başlangıç ve Bitiş Zamanları

Diablo 4 Açık Beta Süresi: Kesin Başlangıç ve Bitiş Zamanları

Diablo 4 Açık Beta Süresi: Kesin Başlangıç ve Bitiş ZamanlarıKesin Diablo 4 Açık Beta ve Erken Erişim Beta süreleri ile başlangıç ve bitiş zamanları ve ayrıca her bir beta için geri sayım saatleri hakkında bilgi edinin.


Nephalem adayları, Mart 2023'te herkese açık olan Diablo 4 Açık Beta (Erken Erişim) ile Sanctuary'e atlamak için can atıyor. Ancak Diablo 4'ün Açık Betalarının kesin süresi nedir ve kesin başlangıç ve bitiş saatleri nelerdir? Seni koruduk!


Bu kılavuz, Diablo 4 Açık Betalarının tam olarak ne kadar süreceğini, her biri için başlangıç ve bitiş zamanları da dahil olmak üzere açıklar. Sanctuary dünyasında mümkün olan her saatin tadını çıkarmak için takvimlerinizi işaretleyebilir ve bu alarmları ayarlayabilir, Fractured Peaks'te iblisleri öldürebilirsiniz.


Diablo 4 Açık Beta Süreleri: Kaç Saat?


Diablo 4 Açık Beta Süresi: Kesin Başlangıç ve Bitiş Zamanları


Diablo 4 Açık Betaları beklenenden biraz daha uzun sürecek. Birçoğu, her ikisinin de iki (2) gün süreceğine inanıyordu. Ancak durum böyle değil. Blizzard, güncellenmiş bir blog gönderisinde kesin başlangıç ve bitiş zamanlarını duyurdu.


Diablo 4 Erken Erişim Açık Beta ve normal Açık Beta'nın tüm platformlarda tam olarak ne zaman başlayıp bittiğini öğrenmek için ilk olarak aşağıdan kontrol edin:


  • Açık Beta'ya Erken Erişim, 17 Mart 09:00 PST'de başlar ve 20 Mart 12:00'de sona erer. PASİFİK ZAMAN DİLİMİ.
  • Açık Beta, 24 Mart sabah 9'da PST'de başlar ve 27 Mart akşam 12'de sona erer. PASİFİK ZAMAN DİLİMİ.


Bu, hem Erken Erişim Açık Beta'nın hem de tüm platformlar için normal Açık Beta'nın 69 saatlik bir süreye sahip olduğu anlamına gelir. Bunların beta olduğunu ve sunucu kararlılığının test edileceğini unutmayın. Bu nedenle, oyuncuların bir süre kesinti yaşaması mümkündür.


Her iki Diablo 4 Açık Beta için kesin başlangıç ve bitiş zamanları artık bilindiğinden, geriye kalan tek şey oyun zamanınızı planlamak ve bu takvimleri işaretlemek. Unutmayın, Diablo 4'ün Açık Beta'sını bu süreden önce tüm platformlara önceden yükleyebileceksiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski