Diablo 4: Güçlendirin ve manayı engelleyin

Diablo 4: Güçlendirin ve manayı engelleyin

Diablo 4: Güçlendirin ve manayı engelleyin


Bu, Diablo 4'teki Mana'yı artırmak ve engellemek için kesin olarak yapabileceğiniz bir şey.


Diablo serisinin özgeçmişlerinden biri, çok sayıda sınıfa bir esinti gönderiyor. Em D4, bir Büyücü sınıfı, yanıcı olarak Mana, ve neredeyse tüm iyi şanslar exigem isso. "Renown" ile kazanılan zenginlik artışına karşı, nenhuma maneira daha kolay Mana elde etmek için hiçbir iş yok. Büyücü ve Sahire olarak cehenneme girmek için yeni ve yeni şeyler yapmak için Portanto, Diablo 4'te Mana'yı güçlendirmek ve ortadan kaldırmak için bir rehber oldu.


Diablo 4'ü Güçlendirmek ve Engellemek İçin

Diablo 4'teki Mana'yı güçlendirmek ve yok etmek için, Sorcerer veya Sorceress olarak “Crackling Energy”yi geliştirin. Isso, bir enerji bolası olarak ortaya çıkıyor, geri kalan 25 kişi, ihtiyaç duyduğunuz kadar çok. Bu, belirli bir bağlantı noktasının kullanışlı olmasını sağlamak için en yaygın olanıdır. Şunu yap, veja como como obter mais Mana no jogo:


  • "Arc Lash" bağlantısını kullanma
  • Ter a passiva “Alinhar os Elementos”
  • Pasif bir “Nova” kullanın
  • “Burning Resonance” özelliğini pasif hale getirme

Diablo 4: Güçlendirin ve manayı engelleyin


Relâmpago “Arc Lash” Kullanımı

Arc Lash, Diablo 4'te Mana'yı kullanmak için Sorcerer veya Sorceress olarak kabul edilebilir. Bekleme süresi yok, koşu yok. Portanto, certifique-se de usá-lo veya Quanto Quiser.


“Alinhar os Elementos”u pasif olarak uygulayın

Alinhar os Elements, Meteoro, Firewall, vb. gibi Maestria'nın özel Mana'sına bağlı olan pasif bir yetenektir.


Pasif Kullanım “Nova”

Nova, otomatik olarak 145 Mana'yı hiç çalışmadan doldurmayı başardı. Pasif bir zaman olarak, konuşma için kalıcı bir yetenek, bir portanto, kısa süreli bir çalışma temposu. Ücretsiz bir şekilde konuşabilirsiniz, ancak bu sizin için özel bir yapıdır.


“Burning Resonance”ı pasif hale getirin

"Char to Ash" veya "Soulfire" gibi bir yapı türü, yürüyen merdiven sertifikası veya pasif "Burning Resonance". %25 şansla %2 Mana kazanma şansın var.


Çoğu zaman, hızlı hareket etme ve pasif hareket etme, mana veya bekleme sürenizin en temel özelliğidir, ancak her türlü ambos. Mana'nın toparlanmasını hızlandırmak için "Força de Vontade" ı artırın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski