Diablo 4: İki elli silahları değiştirme ve kullanma

Diablo 4: İki elli silahları değiştirme ve kullanma

Diablo 4: İki elli silahları değiştirme ve kullanmaSilahları değiştiremez misin? Diablo 4'te silah değiştirme ve iki elli silah kullanma hakkındaki kılavuzumuza göz atın.


Diablo 4, ilgili sınıflarınız için aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda silah ve beceri sunar. Ancak önceki girişlerden farklı olarak, silahlarınızı Diablo IV'te değiştirmek farklı şekilde çalışır. Karakterinizde birden fazla silah kullanabilseniz de, geçiş, onlara atanan yeteneklere bağlıdır. Diablo 4'te silahları nasıl değiştireceğiniz ve iki elli silahları nasıl kullanacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.


Diablo 4'te Silah Değiştirme (Açıklama)


Diablo 4: İki elli silahları değiştirme ve kullanma


Geçiş yapmak istediğiniz silah türünü kullanan becerileri kullanarak Diablo 4'te silah değiştirebilirsiniz. Örneğin, çift elli silah kullanmak istiyorsanız, "çift elli silah gerektiren" beceriyi kullanmalısınız. Ancak Diablo IV'te silah değiştirmeden veya takas etmeden önce, sınıflarınız için çeşitli yeteneklerin kilidini açmanız gerekir. Bunu seviye atlayarak ve Beceri Ağacı bölümünde bir beceri seçerek yapabilirsiniz.


Örneğin, diğer bazı barbar becerileri, belirli silah türlerinin kilidini açmayı gerektirir. Ancak, bazı yetenekler yalnızca fiziksel hasar gerektirebilir. Bu gibi durumlarda, silah sisteminin o yetenekler için en iyi silahları seçmesine izin verebilirsiniz. Hotbar'ınızdaki becerilerin üzerine gelerek gerekli silah tipini bulabilirsiniz. Oradan, kısayol tuşunuzla donatarak uygun becerileri seçebilirsiniz.


Öyleyse, kısayol tuşuyla becerilerinize nasıl farklı silahlar ekleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:


  • Karakter menüsünden becerilerinizi açın.
  • Yetenek Ata düğmesine (veya konsollar için L3 düğmesine) basın.
  • Bu, şimdiye kadar kilidini açtığınız tüm becerileri vurgulayacak olan Beceriler bölümünü getirecektir.
  • Beceriyi seçin ve kullanmak istediğiniz tercih edilen kısayol tuşundaki kısayol çubuğuna sürükleyin.


Diablo 4'te seviyenizi yükselterek daha fazla beceri yuvasının kilidini açabileceğinizi unutmayın. Hotbar'ınızdaki becerilerin üzerine geldiğinizde, silahlar arasında geçiş yapmak ve geçiş yapmak için MMB'ye basabilirsiniz. Konsollarda, silahları değiştirmek için X veya Kare düğmesini kullanabilirsiniz. Geçerli silah türleri arasında geçiş yapamıyorsanız, bunun nedeni becerinin belirli bir silah türü gerektirmesidir.


İki elli silahları kullanma

Yukarıdaki tamirciye benzer şekilde, Diablo 4'te "iki elli silah gerektiren" bir beceriyi kullanarak iki elli silahları kullanabilirsiniz. Barbar sınıfları için Upvheal adlı öfke becerisinin kilidini açabilirsiniz. Bu beceri, donanımlı bir iki elli silah gerektirir. Bu beceri kuşanıldığında, kullanıldığında otomatik olarak her iki silaha da geçer.


Hangisinin iki elli silah gerektirdiğini görmek için kilidi açılmış becerilerin üzerine gelin. Ardından, Diablo IV'te donatmak istediğiniz silah türleri için bu yeteneklerin kilidini açın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski