Diablo 4 Öğe Dayanıklılığı ve Öğeler Nasıl Onarılır (Demirci Rehberi)

Diablo 4 Öğe Dayanıklılığı ve Öğeler Nasıl Onarılır (Demirci Rehberi)

Diablo 4 Öğe Dayanıklılığı ve Öğeler Nasıl Onarılır (Demirci Rehberi)


İşte Diablo 4 Öğe Dayanıklılığı ve oyundaki bozuk öğelerin nasıl onarılacağı hakkında bir kılavuz.


Diablo 4'te Eşya Dayanıklılığı nedir ve kırılan eşyaların tamiri nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz, çünkü ihtiyacınız olan tek şey bu rehber. Diablo 2 Resurrected gibi serideki önceki oyunları oynadıysanız, muhtemelen eşya dayanıklılığının ne olduğunu biliyorsunuzdur. Birçok oyuncu için kafa karıştırıcı bir faktör olabileceğinden, sık sık karşılaştığımız bir sorudur. Eşya dayanıklılığı konusunda sıkıntınız varsa ve bu oyun mekaniğini anlamak istiyorsanız, aşağıda her şeyi açıklayacağımız için bu kılavuzu okumaya devam etmenizi öneririz.


Diablo 4'te Eşya Dayanıklılığı nedir?


Diablo 4 Öğe Dayanıklılığı ve Öğeler Nasıl Onarılır (Demirci Rehberi)


Diablo 4'te karakteriniz öldüğünde, donanım öğeleriniz %10 dayanıklılık kaybeder. Dayanıklılık 0'a ulaştığında, öğe kırık olarak adlandırılacak ve onu tamir etmedikçe kullanamazsınız. Tabii ki, diğer malzemeleri almak için eşyaları kurtarabilirsiniz. Ancak, öğe envanterinizde kalır. Gidip tamir ettirmediğiniz sürece, kendi envanter alanınızı bloke etmiş olursunuz.


Şu anda, topladığınız öğeler 100 dayanıklılıkla başlıyor gibi görünüyor. Ancak, yakında değiştirilip güncellenmesi muhtemeldir, aksi takdirde nadir donanım ile normal donanım arasında hiçbir fark olmazdı. Unutmayın, Diablo 4'te çok sık ölürseniz nadir bulunan eşyalar bile dayanıklılıklarını kaybedecektir.


Diablo IV'te Kırık Öğeler Nasıl Onarılır

Artık kırık eşyaların kullanılamayacağını bildiğinize göre, onları nasıl tamir edeceğinizi bilmek isteyeceksiniz. İlk Demirci'nin kilidini açtıktan sonra Demirci'ye gidin ve onunla etkileşime geçin. Aldığınız menüden, Kurtarma menüsünün yanındaki Onar seçeneğini seçebilir ve ardından onarmak istediğiniz öğeyi seçebilirsiniz. Tabii ki, eşyaya bağlı olarak belirli bir miktarda altın alacaktır. Ancak, öğe nadir ise kesinlikle buna değecektir. Öğeyi tamir ettikten sonra, onu bir kez daha kullanabileceksiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski