Diablo 4 Şaşırtma Sistemi Açıklandı – Bosslar Nasıl Şaşırtılır

Diablo 4 Şaşırtma Sistemi Açıklandı – Bosslar Nasıl Şaşırtılır

Diablo 4 Şaşırtma Sistemi Açıklandı – Bosslar Nasıl ŞaşırtılırDiablo 4'teki Sendeleme sistemi ve patronları nasıl sendeleteceğin hakkında bilmen gereken her şey burada.


Diablo 4'ün piyasaya sürülmesi, popüler seride birkaç yeni özelliğin tanıtılmasına tanık oldu. Pek çok hayran, dünya olaylarına atlamak ve Sığınağı keşfetmek için hızlı olsa da, bazıları Ashava gibi patronları şaşırtabildiklerini fark etti. Bu da onlara savaşta üstünlük sağladı. Peki, her şey nasıl çalışıyor? Bu konuda yeniyseniz, o zaman size Diablo 4'teki Sarsma Sistemi hakkında her şeyi açıklayalım.


Diablo 4'te Şaşırtıcı Sistem Nasıl Çalışır?


Diablo 4 Şaşırtma Sistemi Açıklandı – Bosslar Nasıl Şaşırtılır


Sendeletme Sistemi, Diablo 4'teki Dünya Patronları gibi daha büyük düşmanlar için benzersizdir. Patronlar üzerinde Kontrol etkilerini kullanırken, bir Sendeletme Çubuğunun (altın çizgi) oluştuğunu fark edeceksiniz. Stagger savaş mekaniği, God of War ve Elden Ring gibi oyunlarda gördüğünüz Sersemletme Etkisine oldukça benzer. Tamamen dolduğunda patron sendeleyecek. Bundan sonra ne olacağını bilmek istiyorsanız, okumaya devam edin!


Diablo 4'te Patronlar Nasıl Şaşırtılır?

Daha önce de söylediğimiz gibi, Dünya Bosslarını Kontrol efektlerini kullanarak şaşırtabilirsiniz. Size başka oyuncular da eşlik edeceğinden, Kontrol Efektlerini birlikte kullanmak Stagger Bar'ı daha hızlı dolduracaktır. Ashava gibi bir Dünya Bossu sendeledikten sonra yere düşecek ve en az 12 saniye orada kalacak!


Bu, Ashava Boss'u yenmek için en iyi fırsatın. Savunmasız olacak ve sonraki 12 saniye boyunca misilleme yapamayacak. Üstelik Ashava patronu sol kolundaki bıçaklardan birini de kaybedecek. Bu, dövüşün geri kalanına kadar onu önemli ölçüde zayıflatacaktır.


Diablo 4'teki Sendeleme Sistemi hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar. Umarız bu kılavuz size yardımcı olabilmiştir. Hazır buradayken Diablo 4 bölümümüzde Transmog sisteminin nasıl çalıştığına, Inarius ve Lilith hakkındaki irfana ve buna benzer daha fazla kılavuza göz atın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski