Diablo 4 Sınıfı Kademe Listesi ve En İyi Solo Sınıfı Açıklandı

Diablo 4 Sınıfı Kademe Listesi ve En İyi Solo Sınıfı Açıklandı

Diablo 4 Sınıfı Kademe Listesi ve En İyi Solo Sınıfı Açıklandıİşte bir Diablo 4 Sınıfı Kademe Listesi. En iyi solo sınıfa bir göz atın.


Bir Diablo 4 Sınıf Kademe Listesi ve oyundaki en iyi solo sınıfı mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz, çünkü ihtiyacınız olan tek şey bu rehber. Oyun yeni olsa da serideki önceki oyunları oynadıysanız kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Bu sefer Necromancer, Druid, Barbarian, Sorcerer ve Rogue etrafında beş sınıf var. Bu sınıfları önceki versiyonda oynamış olsanız bile, işlerin nasıl olduğuna bir göz atmak her zaman iyi bir şeydir. Bu nedenle, kötülükle yüzleşmeden önce oyundaki en iyi sınıflara göz atmanızı öneririz.


Diablo 4 Sınıfı Kademe Listesi


Diablo 4 Sınıfı Kademe Listesi ve En İyi Solo Sınıfı Açıklandı


Denemek isterseniz her karakteri deneyebilirsiniz, ancak bir seviye listesi en iyi sınıfı seçmenize yardımcı olacaktır. Çok sayıda kaydetme alanı olduğundan, her karakterle oyunda ilerleyebilirsin. Ancak ayıracak çok fazla zamanınız yoksa, işte Diablo 4 Sınıfı Kademe Listesi:


  • S Seviyesi – Büyücü
  • Bir Katman – Rogue, Büyücü
  • B Seviyesi – Barbar
  • C Katmanı – Druid


Diablo 4 Sınıfları Açıklandı

  • Necromancer – Necromancer, menzilli ve yakın dövüş saldırıları arasında iyi bir denge sağlayan oyundaki en iyi sınıflardan biridir. Bu sınıfın sahip olduğu ve farklı durumlarda strateji oluşturmanıza yardımcı olabilecek çok sayıda hareket vardır. Bir solo oyuncu olarak, bu kesinlikle Diablo IV'te seçilebilecek en iyi sınıftır.
  • Rogue – Rogue, güçlü düşmanları yere serme ve mükemmel kalabalık kontrolü sağlama yeteneğine sahip, hızlı tempolu bir sınıftır. Yakın dövüşte iyi olmalarına rağmen, menzilli saldırıları muhteşemdir. Bu Diablo 4 Sınıfı seviye listesinde onları A Seviye olarak derecelendirmiş olsak da, Rogue'lar oyunda sahip olunması gereken harika bir sınıftır, ancak Necromancer'ın gerisindedir.
  • Büyücü – Adından da anlaşılacağı gibi, bu sınıf menzil saldırılarının yanı sıra kalabalık kontrolü ve AoE saldırılarında daha yeteneklidir. Yakın dövüş yerine menzili tercih eden bir oyuncu için Büyücü, bir sürü büyü ve güçlü saldırılarla seçilecek sınıftır.
  • Barbarian – Barbarian, düşmanlarına ağır hasar veren saf bir yakın dövüş sınıfıdır. Yakın dövüşü sevenler için, özellikle yapısı ve meraklıları için gitmek isteyeceğiniz şey Barbarian'dır. Yalnız bir oyuncu olarak, tank tipi bir yapıya sahip olma yeteneğinden de yararlanabilirsiniz.
  • Druid – Druid özellikle ilginç olsa da, diğer sınıflar kadar öne çıkmışa benzemiyorlar. Şekil değiştirme yetenekleri ve AoE saldırıları ile muhteşem hasar verebilirler. Diablo IV'te eklemeleri ilginç olsa da, benzersiz çağrılara ve yapılara sahip olmak isteyen oyuncular muhtemelen onu seçeceklerdir.


En İyi Solo Sınıfı Diablo IV

Necromancer, bu seviye listesinden Diablo 4'teki en iyi solo sınıf için yer kaplayan kişidir. Bu, serideki çok sayıda oyunda gördüğümüz gibi, şüphesiz en üst düzey bir sınıftır. Sınıflar, oyun tarzı tercihine göre, yani menzilli veya yakın dövüş olarak seçilirken, Necromancer her ikisine de uyan bir sınıftır. Bir kötülük ordusuyla karşı karşıya kalırken, menzilli ve yakın dövüş arasında dengeli bir saldırıya ihtiyacınız olacak ve bunu burada elde edebilirsiniz.


Necromancer ve Druid'in Diablo 4'ün açık beta sürümünde bulunacağını unutmayın. Diğer 3 sınıf bundan önce mevcuttu.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski