Diablo 4 Transmog Nasıl Çalışır?

Diablo 4 Transmog Nasıl Çalışır?

Diablo 4 Transmog Nasıl Çalışır?


İşte Diablo 4'te Transmog'un nasıl kullanılacağı ve kozmetiklerin nasıl donatılacağı hakkında bir kılavuz.


Diablo 4'te Transmog'u nasıl kullanacağınızı öğrenmek ister misiniz? O zaman daha fazla bakma. En son Diablo serisinde tanıtılan birkaç yeni özellik var. Bunlardan biri, oyuncuların karakterlerinin görünümünü kişiselleştirmelerine olanak tanıyan Transmog sistemidir. Ancak birçok oyuncu bu sistemin nasıl çalıştığını anlamakta zorlanıyor. Bu kılavuz size Transmog özelliğini kullanarak kozmetiklerin nasıl donatılacağını gösterecektir.


Diablo 4'te Transmog Sistemi Nasıl Kullanılır?


Diablo 4 Transmog Nasıl Çalışır?


Transmog sistemini kullanmak için öncelikle Fractured Peaks'te Kyshovad Inn'de bulunan Gardıroba erişmeniz gerekecek. Transmog ile karakterinizin zırh parçalarını ve diğer öğeleri hiçbir özelliğini kaybetmeden özelleştirebilirsiniz.


Yeni tasarımlar istiyorsanız, Demirci'ye gitmeniz ve oradayken “kurtarmada yeni görünümün kilidini açar” seçeneğine tıklamanız gerekir. Küçük bir kazma simgesinin yanındaki metni göreceksiniz. Daha sonra Gardıroptaki Görünüm sekmesine gitmeniz ve her dişli yuvası için mevcut kurtarılmış tasarımlar arasından seçim yapmanız gerekecek.


En sevdiğiniz kıyafetinize hızlı bir şekilde erişmek için kozmetik donanımlarınızı Takım sekmesine kaydedebilirsiniz. Görünüşünüz değişse de istatistiklerin etkilenmeyeceğini unutmayın. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz varyantların bir listesine sahip olacaksınız.


  • Varsayılan Görünüm
  • Donanımsız Görünüm
  • Diğer Kilitlenmemiş görünümler


Diablo 4'te Transmog'un nasıl kullanılacağı hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. En yeni Diablo oyununu oynarken birkaç hatayla karşılaşıyor olabilirsiniz. Cevabınız evet ise, yaygın hatalar için sorun giderme kılavuzumuza bakın. Öte yandan, oyunda yeniyseniz, Inarius ve Lilith'in irfanına göz atın. Diğer ipuçları için, Diablo 4 bölümümüzde çift elli silahların nasıl kullanılacağına, Kalelerin konumuna ve nasıl Kurt evcil hayvanı alınacağına bakın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski