Diablo 4'te Arkadaş Ekleme ve Co-Op Çok Oyunculu Oynama

Diablo 4'te Arkadaş Ekleme ve Co-Op Çok Oyunculu Oynama

Diablo 4'te Arkadaş Ekleme ve Co-Op Çok Oyunculu Oynama


Diablo 4'te arkadaşlarınızla nasıl oynayacağınız ve ayrıca Co-op çok oyunculu özelliğini nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Diablo 4'te arkadaşlarla nasıl oynanacağını mı merak ediyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Diablo 4, tam çapraz oyun işlevselliği sunan birçok oyundan biridir. Bu basitçe, bir konsolda olsanız ve arkadaşlarınızın bir PC'si olsa bile, hepinizin bir araya gelebileceğiniz anlamına gelir. Hepsi bu kadar da değil, ayrıca Diablo 4'te Co-op multiplayer oynayabilirsiniz. Couch co-op, mevcut AAA oyunlarında nadiren görülen bu tür özelliklerden biridir. Bu özelliklerden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, sonuna kadar okumaya devam edin.


Diablo 4'te Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?


Diablo 4'te Arkadaş Ekleme ve Co-Op Çok Oyunculu Oynama


Diablo 4'te arkadaşlarınızla oynamak hızlı ve kolaydır. Arkadaşlarınızı davet etmek veya onların partisine katılmak için bilmeniz gereken tüm adımlar şunlardır:


  1. İlk önce oyunu duraklatın ve "Sosyal" sekmesine gidin.
  2. Ardından, Arkadaş Listenizdeki “Arkadaş Ekle” ye tıklayın.
  3. Battle.net etiketlerinin yardımıyla Diablo 4'te arkadaş ekleyebileceksiniz.
  4. Son olarak, bu bittiğinde, arkadaşınızın avatarına tıklayın ve ardından "Partiye Davet Et" veya "Klana Davet Et" seçeneğini seçin.
  5. İşte bu kadar, artık Diablo 4'te arkadaşlarınızı eklediniz. "Arkadaş ekle" özelliğinin kilidini açmak için önsözü tamamlamanız gerekeceğini unutmayın.


Diablo 4'te Çok Oyunculu Kooperatif Nasıl Oynanır?

Artık nasıl oyuncu ekleneceğini öğrendiğinize göre, Diablo 4'te Co-op kanepede oynamak da gerçekten kolay. Co-op, bölünmüş bir ekranda yalnızca iki oyuncu arasında oynanabilir. Sadece birinizin Diablo 4'e erişimi olduğundan emin olmanız gerekecek. İkinci oyuncunun yalnızca ilgili Battle.net ve konsola özel hesaplarını bağlaması gerekecek. Bu özellik yalnızca konsollarda mevcuttur, PC'de yoktur. Ayrıca, Co-op oynarken bonus XP de alabilirsiniz. Öyleyse devam edin ve arkadaşınızla Co-op kanepe oynamaya başlayın.


Diablo 4'te arkadaşlarla nasıl oynanacağı ve Co-op çok oyunculu nasıl oynanacağı hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Bu kılavuzu yararlı bulduğunuzu umarız. İlgili kılavuzlar için Diablo 4 bölümümüze gidin.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski