Diablo 4'te Mırıldanan Obollar nasıl edinilir

Diablo 4'te Mırıldanan Obollar nasıl edinilir

Diablo 4'te Mırıldanan Obollar nasıl edinilir


Curiosities Satıcısı ile şansınızı deneyin.


Murmuring Obols, Diablo 4'te(yeni sekmede açılır) Sanctuary'deki kasabalarda bulunan bir satıcı olan Purveyor of Curiosities'de harcanabilen bir para birimidir. Diablo 3'e aşina iseniz, bu sistem, efsanevi bir eşyaya veya set parçasına dönüşme şansı ile rastgele bir teçhizat parçası satın almak için harcayacağınız Kadala ve Blood Shards'a çok benziyor.


Sanctuary'nin beta sürümünde yalnızca küçük bir bölümünü gördük ve seviye 25 ile sınırlandırıldı, bu nedenle oyunsonuna ulaştığımızda bu para biriminin ne kadar rol oynayacağını bilmek zor. Sistem önceki oyunla aynı modeli izliyorsa, karakterinize mevcut en iyi teçhizatı almanız için hayati önem taşıdığını kanıtlamalıdır. Bunu göz önünde bulundurarak, Diablo 4 beta'da Murmuring Obols'u nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Diablo 4'te Mırıldanan Obollar nasıl edinilir


Diablo 4'te Mırıldanan Obollar nasıl edinilir

Diablo 4'te Mırıldanan Obollar nasıl edinilir


Diablo 4 beta sırasında Mırıldanan Obol kazanmanın en tutarlı yolu etkinliklerden geliyor. Bunlar haritanın her yerinde ortaya çıkabilir ve bir grupla çok daha kolay olmasına rağmen tek başına tamamlanabilir. Her etkinliğin isteğe bağlı bir Ustalık gereksinimi vardır ve tamamlarsanız ekstra Obol kazanırsınız, yani her etkinlik için maksimum 35 Murmuring Obol alabilirsiniz. Ayrıca, kullanıldığında size 50 Murmuring Obol veren bir sarf malzemesi olan Murmuring Caches ile rastgele ödüllendirileceksiniz.


Bu para birimi çantalarınıza girmiyor, bu yüzden orada aramaya zahmet etmeyin. Bunun yerine, karakter sayfanızı açmanız (C veya I'ye basın) ve karakter pencerenizin sağındaki "Malzemeler ve İstatistikler" düğmesini tıklamanız gerekir. Dar bir pencere açılacak ve burada para biriminizi görebilirsiniz. Ne kadar Mırıldanan Obol tutabileceğiniz konusunda bir sınır olduğunu fark edeceksiniz, ancak bunu muhtemelen oyunun ilerleyen bölümlerinde artırabileceksiniz. Bu arada, sınıra yakınsanız, kaybetmemek için o Obolları harcadığınızdan emin olun.


Diablo 4 Mırıldanan Obols: Bu para birimini nereye harcamalı


Diablo 4'te Mırıldanan Obollar nasıl edinilir


Sanctuary'deki pek çok kasabada Curiosities Purveyor'u bulabilirsiniz ve rastgele teçhizat parçaları ve gizemli bir Fısıldayan Anahtar eşyası sattıklarını göreceksiniz. Satın aldığınız teçhizatla ilgili seçtiğiniz tek şey, donatılabileceği yuvadır; gerisi şansa bırakılır.


Curiosities Satıcısı, Diablo 3'teki Kadala ile aynı mekaniği takip ederse, satın aldığınız ürünün efsanevi kalitede olma ihtimali %10'dur. Bunları satın almak için para biriminin bir sınırı olduğundan, risk alarak hiçbir şey kaybetmiyorsunuz, özellikle de kaynak üretmek için istemediğiniz herhangi bir teçhizatı kurtarabileceğinizden (yeni sekmede açılır).

Post a Comment

Daha yeni Daha eski