Diablo 4'te Otomatik Hedefleme Nasıl Etkinleştirilir

Diablo 4'te Otomatik Hedefleme Nasıl Etkinleştirilir

Diablo 4'te Otomatik Hedefleme Nasıl Etkinleştirilir


Diablo 4'te Otomatik Hedeflemeyi etkinleştirmeye ilişkin bu kılavuzla denetleyici deneyimini daha sorunsuz hale getirin.


Oyun stüdyosu Blizzard nihayet merakla beklenen oyun Diablo 4 için bir çıkış tarihi belirledi. Diablo 3'ün uzun zamandır beklenen devam oyunu 6 Haziran 2023'te çıkacak. geçen hafta açık beta lansmanı. Oyuncular, Diablo'nun çetin dünyasında yağmalamak, keşfetmek ve maceraya atılmak için sayısız saat harcıyor. Ancak aynı anda bir sürü düşmanla savaşmak biraz bunaltıcı olabilir. İşte Diablo 4'te Otomatik Hedeflemenin nasıl etkinleştirileceğine ilişkin hızlı bir kılavuz.


Diablo 4'te Otomatik Hedefleme nasıl kullanılır?


Diablo 4'te Otomatik Hedefleme Nasıl Etkinleştirilir


Diablo 4'ü bir kontrol cihazında oynamak görev olabilir. Daha menzil odaklı bir karakter olarak oynamaya karar verirseniz, düşmanlara kilitlenmek hızla zorlaşabilir. Neyse ki bu sorun nispeten kolaylıkla çözülebilir. Oyuncular, artı işaretini hedeflere manuel olarak taşımayı atlamak için otomatik hedefleme özelliğini kullanabilir.


Seçenekler Menüsüne gidin ve sağ üstteki Erişilebilirlik seçeneğine tıklayın. Kontroller alt başlığına gidin ve Kalıcı Hedef Kilidi seçeneğini seçin. Bu açıkken, önünüzdeki herhangi bir hedefe otomatik olarak kilitleneceksiniz. Ancak bunun istenmeyen bazı yan etkileri de olabilir. Bu özellik nedeniyle onlara kilitleneceğiniz için düşmanların varlığında yağmalamak ve nesnelerle etkileşim kurmak zor olacaktır. Bu sorunu, o hedefi öldürerek veya sağ joystick'inizle hedefi değiştirerek düzeltebilirsiniz. Bu seçenek, bir kontrol cihazında daha akıcı bir Diablo 4 deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için idealdir. Otomatik Hedefleme size dar durumlarda kullanışlı olabilecek birkaç saniye kazandırır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski