Dying Light, Bu Nisan'da Epic Games Store'da Ücretsiz

Dying Light, Bu Nisan'da Epic Games Store'da Ücretsiz

Dying Light, Bu Nisan'da Epic Games Store'da ÜcretsizTechland, Dying Light'ın Epic Games Store'daki bir sonraki ücretsiz oyun olduğunu onayladı.


Dying Light, Epic Games Store'daki bir sonraki ücretsiz oyundur. Yayıncı Techland, bugün oyunun resmi web sitesinde yeni bir blog yazısı aracılığıyla duyurdu.


Dying Light olarak da bilinen "Harran'a bedava bilet", 6 Nisan 2023'ten 13 Nisan 2023'e kadar ücretsiz olarak sunulacak. Buna ek olarak, Dying Light'ı Epic Games mağazasından kullanan oyuncular ayrıca aşağıdaki öğeleri içeren bir karşılama paketi alacaklar. :


  • Son Umut silahı
  • Alternatör çekici
  • Deadeye'ın yay planı
  • Ratty kıyafet derisi
  • Hayatta kalma kiti paketi


Farkında olmayanlar için Dying Light, parkur ve yakın dövüşe odaklanan birinci şahıs bir açık dünya hayatta kalma korku oyunudur. Harran adlı hayali bir Ortadoğu şehrinde gece ve gündüz tam bir döngü içinde geçiyor.


Dying Light, Bu Nisan'da Epic Games Store'da Ücretsiz


İlginç bir şekilde, Epic Games Store'daki bu Dying Light teklifi, Techland'in ilk oyunu piyasaya sürmesinden 12 yıl sonra gelen Dead Island 2'nin lansmanından sadece iki hafta önce geliyor.


Dying Light ve Dead Island arasındaki oynanış ve yapısal benzerlikler bariz, ancak Dead Island 2 kendi başına oldukça "heyecan verici bir zombi öldürme deneyimi" olacak şekilde şekilleniyor. Bununla ilgili her şeyi Dead Island 2 Önizlememizde okuyabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski