Elden Ring Çapraz Platform ve Çapraz Oyun mu (2023)?

Elden Ring Çapraz Platform ve Çapraz Oyun mu (2023)?

Elden Ring Çapraz Platform ve Çapraz Oyun mu (2023)?Elden Ring'in Çapraz platform ve çapraz oyunu destekleyip desteklemediğini öğrenmek için kılavuzumuza göz atın.


Elden Ring Çapraz Platform ve Çapraz Oyun desteğinin olup olmadığını öğrenmek ister misiniz? Endişelenme, çünkü yalnız değilsin. Elden Ring, lansmanından bu yana birçok oyuncuyu öfkelendirdi ve oyundan çekildi. Bir Souls oyunu olmak, bazen Summons'ı kullanmak yetmediğinden, yetenekli arkadaşlarınızdan ek yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Oyunda çok oyunculu mod bulunurken, birkaç oyuncu bunun çapraz oyunu destekleyip desteklemediğini merak ediyor. Bu nedenle, bununla ilgili her şeyi öğrenmek için kılavuzumuza göz atın.


Elden Ring Çapraz Platform ve Çapraz Oyun – Bir Destek Var mı?


Elden Ring Çapraz Platform ve Çapraz Oyun mu (2023)?


Ne yazık ki Elden Ring'de şu an için Çapraz platform desteği yok. Hidenta Miyazaki veya FromSoftware geliştiricileri çapraz oynatmanın kullanılabilirliğini duyurana kadar beklememiz gerekecek. Ancak geliştiriciler, Platformlar Arası destekle ilgili herhangi bir ipucu vermediği veya herhangi bir bilgi açıklamadığı için, yakında çapraz oynama yapmamız pek olası değil.


Önceki Souls oyunlarını takip edersek, Dark Souls girişlerinin hiçbiri ve Bloodborne için çapraz oyun desteği yoktu. Dolayısıyla, bence, platformlar arası destek uzak bir ihtimal gibi görünüyor. Kampanya modu yerine çok oyunculu modda düelloları, istilaları ve PvE savaşlarını tercih eden oyuncular için daha fazla hayal kırıklığı yaratıyor. Son haberlere göre, oyuncular Elden Ring'de zor patronları yenerken dokuz milyardan fazla kez öldü. Ancak arkadaşlarınızın biraz yardımıyla, çapraz oyun, Malenia, Maliketh veya diğerlerine karşı yoğun patron savaşlarında harikalar yaratabilirdi.


Bununla birlikte, yakında çıkacak olan Shadow of the Erdtree hikayesi DLC'si hakkındaki son sürpriz göz önüne alındığında, FromSoftware'in bir çapraz oyun yamasıyla bizi şaşırtmaya karar vermesi durumunda hiçbir şikayetimiz yok. Elden Ring'in başarısını göz önünde bulundurarak, geliştiriciler gelecekte platformlar arası destek için bir yama yayınlamaya karar verebilirler.


Böyle bir durumda, daha fazla bilgi ortaya çıkar çıkmaz bu makaleyi güncelleyeceğiz. O zamana kadar, diğer nesillerden arkadaşlarınızla çapraz gen oynayabilirsiniz. Ama nedir ve nasıl çalışır? Öğrenmek için sonuna kadar kaydırın.


Nesiller Arası Oyun Nedir?

Genler arası oyun, oyuncuların nesilleri değişebilen aynı serinin oyuncularıyla bağlantı kurmasına olanak tanır. Örneğin, Xbox Series X'te oynuyorsanız, Xbox One'da oynayan arkadaşınızı davet edebilir ve onunla bağlantı kurabilirsiniz. Aynı şekilde PS4 oyuncuları da PS5 oyuncuları ile oynayabiliyor. Ancak Cross-platform desteği olmadığı için Xbox ve PS5 oyuncuları birlikte oynayamazlar.


Nesiller Arası oyunun işlevleri biraz sınırlı olsa da, en azından çapraz oyun için biraz kapsamımız var. Konsol oyuncularının aksine PC oyuncuları, satışlarının zirve yapması nedeniyle Çapraz nesil oyunu kullanırken daha fazla oyuncu bulabilir. Kafanız karıştıysa veya İşbirliği modunda yeniyseniz, Elden Ring'de Çok Oyunculu modu açıklayan kılavuzumuza göz atın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski