Elden Ring Dectus Konumunun Büyük Asansörü

Elden Ring Dectus Konumunun Büyük Asansörü

Elden Ring Dectus Konumunun Büyük AsansörüElden Ring Grand Lift of Dectus'un konumunu öğrenmek için rehberimize göz atın.


Elden Ring, Lands Between'ın uçsuz bucaksız açık dünyasında çeşitli konumlara sahiptir. Altus Yaylası'na çıkmak isterseniz Dectus Grand Lift'i kullanabilirsiniz. Altus Yaylası bölgesine ulaşım yollarından biridir. Ancak her iki konum da geç oyun alanları olduğundan, onları bulmak ve bunlara erişmek biraz güç olabilir. Asansörü etkinleştirdikten sonra Altus'a ulaşmak çok daha kolay olsa da, oyuncuların çoğu konumu bulamıyor. Endişelenmeyin, Elden Ring Grand Lift of Dectus'un yerini öğrenmek için rehberimize göz atın.


Elden Ring Bölgesindeki Dectus Grand Lift Bölgesine Nasıl Gidilir? (Konum)


Elden Ring Dectus Konumunun Büyük Asansörü


Dectus'un Büyük Teleferiği, Liurnia of the Lakes'in en kuzeyinde, Bellum Otoyolunun sonunda yer almaktadır. Bu konumu Liurnia'nın doğu kara kütlelerine doğru bulabilirsiniz. Oraya giderken, Bellum Otoyolu üzerinden kuzeye doğru ilerlemeye devam edin. Yow, Göllerin Liurnia'sı ile Altus Platosu arasında Dectus'un Büyük Asansörünü bulacaksınız. Tam konum için yukarıdaki resme başvurabilirsiniz.


Asansörü ilk kez ziyaret ediyorsanız, etkinleştirmeniz ve kilidini açmanız gerekir. Kendisinin iki yarısından oluşan Dectus Madalyonu ile Büyük Dectus Asansörü'nün kilidini açabilirsiniz. Bu yarımlar, Sol Dectus Madalyonu ve Sağ Dectus Madalyonu'dur. Dectus Madalyonunun her iki yarısına da sahip olduğunuzda Dectus'un Büyük Kaldırmasını etkinleştirebilirsiniz. Madalyonun tamamını kaldırmak ve Asansörü yükseltmek için platforma gitmelisiniz. Asansörü kaldırdıktan sonra bu konum sizi gizli Altus Yaylası'na götürecektir.


Dectus Madalyonunu Caelid'in kuzeydoğusundaki Dragonbarrow'da bulunan Fort Faroth'ta bulabilirsiniz. Dectus Madalyonu için ayrılırken, Limgrave'in güneybatısındaki Fort Haight'a gitmeniz gerekiyor. Eksiksiz bir adım için, her iki Dectus madalyonunun tam konumlarını öğrenmek için Madalyonlara nasıl katılacağınıza ilişkin kılavuzumuza göz atın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski