Elden Ring Haşlanmış Yengeç: Nasıl Alınır ve Kullanılır

Elden Ring Haşlanmış Yengeç: Nasıl Alınır ve Kullanılır

Elden Ring Haşlanmış Yengeç: Nasıl Alınır ve Kullanılır


Elden Ring'de Haşlanmış Yengeç'i nasıl alacağınız ve kullanacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.


Elden Ring, sağlığınızı geri kazandıran çeşitli türlerde farklı sarf malzemeleri ve öğeler içerir. Haşlanmış Yengeç, Haşlanmış Karides'in fiziksel hasar engellemenizi artırabilecek gelişmiş veya daha iyi bir versiyonudur. Bu, korkunç düşmanlardan gelen saldırılarla daha uzun süre başa çıkabileceğiniz anlamına gelir. Ancak oyuncular bu benzersiz sarf malzemesini ararken Lands Between'ın hiçbir yerinde bulamıyorlar. Endişelenmeyin, Elden Ring'de Haşlanmış Yengeç'i nasıl alacağınız ve kullanacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.


Elden Ring'de Yengeç Haşlaması Nasıl Yapılır?


Elden Ring Haşlanmış Yengeç: Nasıl Alınır ve Kullanılır


Haşlanmış Yengeç'i yalnızca Blackguard Big Boogart'tan veya Elden Ring'deki birçok oyuncu tarafından bilinen Karides Adam'dan alabilirsiniz. Ancak bunun için Rya görev dizisine devam etmelisiniz. Blackguard Big Boogart, Rya'nın Kolyesini çalan hırsız olarak tanıtıldı. Onu Liurnia of Lakes bataklıklarındaki Boilprawn Shack'te bulabilir ve onunla yüzleşebilirsin. Grace'in bulunduğu Scenic Isle'ın kuzeyinde yer alır.


Karides Adam ile konuşurken sizden çalınan Kolyeyi satın almanızı veya ayrılmanızı isteyecektir. Onu satın alıp öldürmeyi reddederseniz, gelecekte Haşlanmış Karides veya Yengeç satın alamayacaksınız. Ancak tam tersine, Rya'nın Kolyesini 1000 Rün karşılığında satın alırsanız, ondan Haşlanmış Karides satın alabilirsiniz. Haşlanmış Karidesleri aynı yerden 600 Rün karşılığında satın alabilirsiniz. Haşlanmış karidesleri satın aldıktan sonra, Blackguard Big Boogart farklı bir yere geçecektir.


Artık onu Leyndell'deki Capital Rampart'ın yakınındaki Dış Hendek'te bulabilirsiniz. Onunla etkileşime girip konuştuğunuzda, bu sefer Haşlanmış Yengeç de satıyor olacaktı. Tam konum için yukarıdaki resme başvurabilirsiniz. Şimdi Haşlanmış Yengeç ve Karides satın almak için bu yere gidebilirsiniz. Haşlanmış Yengeçleri ondan 600 Runes karşılığında Capital Outskirts'de satın alabilirsiniz. Görev dizisini tamamladığınızda, Haşlanmış Yengeç ve Karides satın almaları için İkiz Bakire Suratsızlara Kara Muhafız'ın Çan Rulmanını teklif edebilirsiniz. Her iki benzersiz sarf malzemesini de aynı fiyata 600 Rün karşılığında satın alabilirsiniz.


Göllerin Liurnia'sında Rya ile konuşmadan Volcano Malikanesi'ne gitmenin Karides Adam görev serisine erişilemez hale geleceğini unutmayın. Bu aynı zamanda Haşlanmış Yengeç ve Karides satın almanın kaybedilmesine neden olur. Rya'yı, Göllerin Liurnia'sındaki Taş yapının altında Kuşgözü Teleskobu'nun yanında bulabilirsiniz.


Haşlanmış Yengeç Nasıl Kullanılır?

Haşlanmış Yengeci Envanter menüsünden kuşanarak kullanabilirsiniz.


  • Haşlanmış Yengeç, fiziksel hasar engellemeyi +%20 oranında önemli ölçüde artırır.
  • 60 saniyelik bir soğuma süresine sahiptir.
  • Body Buff olduğu için bu sarf malzemesi katkı maddesi değildir ve istiflenemez.
  • Tavsiye etmesek de Haşlanmış Yengeçleri ve Karidesleri 50 Rün karşılığında satabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski