Elden Ring Wormface Wiki – Konumlar ve Boss Dövüşü

Elden Ring Wormface Wiki – Konumlar ve Boss Dövüşü

Elden Ring Wormface Wiki – Konumlar ve Boss DövüşüElden Ring'de Solucan Surat'ı bulamıyor veya yenemiyor musunuz? Bununla ilgili her şeyi öğrenmek için bu kılavuza göz atın.


Elden Ring'de kötü şöhretli Wormface'i yenmek mi istiyorsunuz? Evet ise, o zaman doğru yere geldiniz. Ana hikaye görevleri sırasında karşılaşacağınız birkaç patron var. Ancak Solucansurat, tarlaları keşfederken karşılaşacağınız biridir. İşte Wormface'i bulabileceğiniz yerler. Bu isteğe bağlı patronu yenmek için bazı ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenmek için sonuna kadar okuyun.


Elden Ring'deki Solucan Surat Konumları


Elden Ring Wormface Wiki – Konumlar ve Boss Dövüşü


Elden Ring'de Wormface ile karşılaşabileceğiniz birden fazla lokasyon bulunuyor. İşte o yerler.


Altus Yaylası


Elden Ring Wormface Wiki – Konumlar ve Boss Dövüşü


İlk olarak, Altus Platosu'ndaki Minor Erdtree'nin yakınında Wormface ile savaşabilirsiniz. Oraya hızlı bir şekilde ulaşmak için Bower of Bounty Site of Grace'e hızlıca gidin ve kuzeydoğu yönünde ilerlemeye başlayın.


Gelmir Dağı


Elden Ring Wormface Wiki – Konumlar ve Boss Dövüşü


Elden Ring'de Wormface'i bulabileceğiniz bir sonraki konum Mt. Onu bulmak için Road of Iniquity Site of Grace'e ulaşın ve bir şenlik ateşine ulaşana kadar doğuya doğru yürümeye devam edin. Burning Putrid Corpse'a şenlik ateşinin yanında saldırarak Wormface'e dönüşmesini sağlayın.


Ufalanan Farum AzulaElden Ring Wormface Wiki – Konumlar ve Boss Dövüşü


Grace of Crumbling Beast Grave Depths Site'ye hızlı yolculuk. Ayrıca, odanın dışına çıkın ve merdivenlerden aşağı inmek için sol taraftaki odaya girin. Bundan sonra, asansöre ulaşmak için sol taraftaki çıkışı kullanın. Doğu yönünde yürümeye devam etmeniz gereken yerden aşağı inmek için o asansörü kullanın. Sizi küçük bir gölete götüren küçük bir dere bulana kadar yürümeye devam edin. Burada, Elden Ring'de Wormface'i bulacaksınız.


Not – Gelmir Dağı'nda bulunan Wormface ve Crumbling Farum Azula'nın herhangi bir sağlık barı olmadığını unutmayın. Bu yüzden, dizlerinin üzerine düşene kadar ona saldırmaya devam etmelisiniz.


Elden Ring'de Solucan Surat Nasıl Yenilir (İpuçları ve Püf Noktaları)

Herhangi bir düşmanla savaşmadan önce saldırı modellerini dikkatlice incelemelisiniz. Bunu yapmak, bu saldırılara karşı koymanın etkili bir yolunu planlamanıza yardımcı olacaktır. Bir Solucan Surat söz konusu olduğunda, fazla çaba harcamadan karşı konulabilecek hareketlere sahiptir. İşte etkili karşı önlemlerle yaptığı tüm hamleler:


  • Head Smash – Wormface, kafasını yere çarparak yüksek etki yaratacaktır.
  1. Basitçe yoldan çekilerek karşı konulabilir.
  • Kafa Süpürme – Wormface, kafasını yere vurduktan sonra hasara neden olmak için kafasını sağa ve sola doğru savurur.
  1. Bu saldırı sırasında basitçe yoldan çekilin.
  • Death Blight Spew - Biriktikten sonra Dead Blight Status etkisi yaratan bir solucan sisi yayar.
  1. Bir ağacın veya başka bir engelin arkasına saklanarak bu saldırıdan kurtulabilirsiniz.
  • Bulut – Bu saldırı sırasında Wormface, yavaş hareket eden ve AoE hasarına neden olan bir bulut yayar.
  1. Bu bulut saldırısından etkilenen alandan uzaklaşmanız yeterlidir.
  • Tut - Wormface, oyuncuya doğru koşacak ve onu yakalamaya çalışacaktır.
  1. Bu saldırıya, bacaklarının arkasında daire çizerek ve birkaç darbe indirerek karşı koyabilirsiniz.


Elden Ring Wormface Wiki – Konumlar ve Boss Dövüşü


Elden Ring'de Wormface ile savaşırken, Order Healing veya Law of Regression'a sahip olduğunuzdan emin olun. Bunun nedeni, bu Sihirlerin her ikisinin de oyuncunun Death Blight oluşumundan kurtulmasına yardımcı olabilmesidir.


Ayrıca, Wormface'e karşı koyabilmek için Prince of Death's Pustule'u da donatabilirsiniz. Bu Tılsımı kullanmak oyuncunun Vitality'sini 90 arttırır. Ek olarak, Death Blight durum etkisine karşı direnci de arttırır.


Ayrıca, Wormface'in çok yavaş hareket ettiğini ve böylece onun arkasına geçip yakın dövüş hasarı verebileceğinizi unutmayın. Birkaç kez tekrarlamak işinizi görecektir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski