Elden Ring'de Kayıp Personel Nasıl Alınır (Yer Rehberi)

Elden Ring'de Kayıp Personel Nasıl Alınır (Yer Rehberi)

Elden Ring'de Kayıp Personel Nasıl Alınır (Yer Rehberi)İşte Elden Ring'deki Kayıp Asası ve onu nasıl bulacağınız hakkında ihtiyacınız olan her şey.


Elden Ring'de Kayıp Asasını arıyorsunuz ama nasıl bulacağınızı bilmiyor musunuz? O zaman doğru yerdesiniz, çünkü bu kılavuz, konumu bulmak için ihtiyacınız olan tek şey. Oyunda çok sayıda silah ve teçhizat var ve hepsini bulmanız biraz zaman alacak. Ancak düşmanlar güçleneceği için kendinize daha iyi silahlar almak isteyeceksiniz. Burada durum böyle olduğundan, Doğu Caelid'deyken bu Asayı ziyaret etmenizi öneririz. Bu Personel hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıyı okumaya devam etmenizi öneririz.


Elden Ring'de Kaybın Asası Nerede Bulunur?


Elden Ring'de Kayıp Personel Nasıl Alınır (Yer Rehberi)


Elden Ring'deki Kayıp Asayı almak için Doğu Caelid'deki Büyücülük Kasabası Sellia'ya gitmeniz gerekir. Asa, çatılardan atlarken göreceğiniz batıdaki bir balkonda bulunan bir cesetten alınabilir. Başlamak için en iyi yer, bir ağacın dalına atlayabileceğiniz konuma ulaşana kadar Sellia Grace Merdiven Altı Sitesinden merdivenlerden yukarı çıkmaktır. Şimdi Torrent'teyken önünüzdeki çatıya atlayın ve öğenin parıldamasıyla cesedi göreceksiniz.


Kaybın Asası, El Becerisine daha fazla odaklanan bir Parıltı Taşı Asasıdır, ancak aynı zamanda çalışması için belirli seviyelerde Güç ve Zeka gerektirir. Asa, yüksek Kritik hasara ve Büyü Ölçeklendirmesine sahiptir.


Asayı yükseltmek istiyorsanız Smithing Stones'a ihtiyacınız olacak. Ek olarak, Ashes of War ile aşılayabilir ve ondan daha fazlasını elde edebilirsiniz.


Bu konum rehberi ile Elden Ring'de Staff of Loss'u nerede bulabileceğinizle ilgili hepsi bu kadar. Buradayken, GameLiner'daki diğer Elden Ring rehberlerimizi kaçırmadığınızdan emin olun.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski