Elden Ring'de Kullanılacak En İyi Gece Kılıcı ve Alev Yapısı

Elden Ring'de Kullanılacak En İyi Gece Kılıcı ve Alev Yapısı

Elden Ring'de Kullanılacak En İyi Gece Kılıcı ve Alev Yapısı


İşte Elden Ring'de kullanmanız gereken en iyi Sword of Night and Flame yapısı.


Sword of Night and Flame, özellikle Elden Ring'de en iyi yapısıyla kullanıldığında çok güçlü bir silahtır. Bu silahın bir yerine iki silah becerisi var, bu da onu daha da güçlü kılıyor. Silah duruşunuzu aldıktan sonra normal bir saldırı Comet Azur yapmanızı sağlar, ancak güçlü bir saldırı, bir AoE saldırısı olan Flame Slash yapmanızı sağlar. Bu silahla kullanmanız gereken bu yapıya bir göz atın.


Elden Ring'de En İyi Gece Kılıcı ve Alev Yapısı


Elden Ring'de Kullanılacak En İyi Gece Kılıcı ve Alev Yapısı


 • Seviye Yükseltecek İstatistikler

 1. İstihbarat: Bu, Büyülerinizin hasarını artırmak için en çok seviye atlamanız gereken niteliktir. Ve Comet Azur'u güçlendirmek için bu silah durumunda.
 2. Akıl: FP'nizi artırmak için bunu seviyelendirmeniz gerekir. FP'niz ne kadar yüksekse Comet Azur veya Flame slash'ı o kadar çok kullanabilirsiniz.


 • Yumuşak kapağa ulaşana kadar onları seviyelendirin. Bundan sonra, Flame Slash'inizin hasarını artırmak için Vigor'unuzu HP ve Faith için yükseltebilirsiniz. Ve kılıcınızın yakın dövüş yönünü artırmak için Güç ve Beceri.


Sırf bu kılıcın Büyüleri var diye onu Yakın Dövüş silahı olarak kullanmaktan çekinmeyin. Özellikle kendinize bir buff uyguladıktan sonra çok fazla fiziksel hasar verebilir.


 • İkincil Silah: Onunla Ölüm Prensi Asasını kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, Meteorite Staff da mükemmel bir seçenektir. En azından daha güçlü bir şey elde edene kadar.
 1. Personeliniz için büyüler
 2. Kadim Ölüm Hıncı
 3. Terra Magica


 • Tılsımlar

 1. Radagon Simgesi
 2. Karya Telkari Arması
 3. Godfrey Simgesi
 4. İlkel Parıltı Taşı Bıçağı


Gece Kılıcı ve Alev Yapısı Nasıl Kullanılır

Dövüşünüze Terra Magica kullanarak başlayın, bu büyü gücünüzü artıracaktır. Ardından, düşmanınızın kafasına kilitlenin ve düşmanlarınızı sendeletmek için Kadim Ölüm Hiddeti'ni kullanın. Son olarak, kılıcınızın Comet Azur silah becerisini kullanarak rakibinizin sağlığının büyük bir kısmını yok edin. Bu işlemi tekrarlamak, düşmanları kolayca yenmenize yardımcı olabilir.


Bir dahaki sefere bir patrona karşı sıkışıp kaldığınızda, bu Kılıç ve Gece alev yapısını kullanmayı deneyin ve onlarla ilgilenmek için hiçbir sorun yaşamamalısınız. Bu kılavuz için hepsi bu kadar, ancak bu oyun hakkında daha fazla şey bulmak istiyorsanız Elden Ring bölümümüze göz atmayı unutmayın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski