Elden Ring'de Önerilen Meta PvP Seviyesi Nedir? (Cevaplandı)

Elden Ring'de Önerilen Meta PvP Seviyesi Nedir? (Cevaplandı)

Elden Ring'de Önerilen Meta PvP Seviyesi Nedir? (Cevaplandı)


İşte Elden Ring'de önerilen Meta PvP seviyesi hakkında her şeyi açıklayan rehberimiz.


Elden Ring Colosseum PvP güncellemesi ile birçok oyuncu diğer oyunculara karşı savaşmaya ve arkadaşlarıyla takım kurmaya can atıyor. Ancak eşleştirme sistemini bilmiyorsanız bu biraz kafa karıştırıcı olabilir. PvP modları için eşleştirme, mevcut seviyenize ve en yüksek yükseltilmiş silah seviyenize göre çalışır. Bununla birlikte, oyuncuların çoğu, PvP maçları için gereken Meta Düzeyinden emin değil. Endişelenmeyin, Elden Ring'de önerilen Meta PvP seviyesini öğrenmek için kılavuzumuza göz atın.


Önerilen Elden Ring PvP Meta Seviyesi Nedir?


Elden Ring'de Önerilen Meta PvP Seviyesi Nedir? (Cevaplandı)


Elden Ring topluluğuna göre PvP maçları için önerilen meta seviye, seviye 125-150'dir. Ancak daha zorlu bir başarı için 200+ seviyenin üzerine çıkabilirsiniz. Her ne kadar bu sizi yetenekli Büyücüler veya sizi tek vuruşta vurabilecek diğer yapılar ile karşı karşıya getirecek olsa da. Reddit ve Steam başlıklarındaki fikir birliğinin çoğu, önerilen PvP meta seviyesinin kesinlikle 125 seviyesinde olması gerektiği konusunda hemfikirdir.


Oyuncular, 125. seviyenin üzerindeki herhangi bir şeyin bunaltıcı olabileceğini ve daha sert oyuncularla dolup taşabileceğini öne sürdüler. Ancak günün sonunda, daha zorlu PvP maçları arıyorsanız karar sizin. Böylece, 300+ seviyeye kadar PvP seviyelerine de gidebilirsiniz. Oyuncu ilk oynayışında 125-150. seviyeye ulaştığından, PvP maçlarında oyuncuların akın etmesini bekleyebilirsiniz.


Oyuncuların ideal hasar için en az 50-60 Vigor'a sahip olmalarını öneririz. Büyücü ve Sihirbaz yapıları için en az 60 zeka istatistiğine sahip olmanızı öneririz. Ayrıca, önerilen meta PvP seviyeniz 125+ seviyeyse, büyü yapanların en az 60-80 İnanç istatistiği istemesi gerekir.


Kullanacağınız yapılar konusunda kafanız karıştıysa, kullanılacak en iyi PvP yapıları için kılavuzumuza göz atın. Ayrıca Elden Ring'deki bazı PvP ipuçları ve püf noktaları için kılavuzumuza göz atın.


Elden Ring'de önerilen Meta PvP seviyesinin ne olduğu hakkında kapsanan her şey bu. Bu kılavuzu beğendiyseniz, Gameliner'daki özel bölümümüzde seviye atlamayı ne zaman bırakmanız gerektiği, en iyi PvP konum noktaları, en iyi PvP büyüleri ve daha fazla Elden Ring Kılavuzu hakkındaki kılavuzlarımıza göz atın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski