Elden Ring'de Parmak Takma Hareketi Nasıl Yapılır (Açıklandı)

Elden Ring'de Parmak Takma Hareketi Nasıl Yapılır (Açıklandı)

Elden Ring'de Parmak Takma Hareketi Nasıl Yapılır (Açıklandı)Elden Ring'de Parmak Takma Hareketini nasıl alacağınızı öğrenmek için bu kılavuza göz atın.


Elden Ring'de Parmak Takma Hareketini öğrenmek mi istiyorsunuz? Evet ise, o zaman doğru yere geldiniz. Bu oyundaki İfadeler veya Hareketler yalnızca poz vermek için değil, aynı zamanda yan görevlerin ve ödüllerin kilidini açmak için de kullanılır. Aynı şekilde, Blaidd olarak bilinen bir NPC ile bir yan görevin kilidini açmak için bir Finger Snap ifadesine sahip olmak gereklidir. Bu Jest'in nasıl alınacağını açıklayan bir öğretici olmadığından, biraz yardıma ihtiyacınız olabilir. İşte bu konuda bilmeniz gereken her şey.


Elden Ring'de Parmak Yapış İfadesi Nasıl Öğrenilir

Elden Ring'de, Parmak Yapış Hareketi, Kale olarak bilinen bir NPC ile etkileşime girildikten sonra elde edilebilir. Bilmeyenler için Kale, Elle Kilisesi'nde bulunur. Ancak, onunla konuşmadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç şey var.


Elden Ring'de Parmak Takma Hareketi Nasıl Yapılır (Açıklandı)Kale ile buluşmadan önce, geceleri Limgrave, Mistwood Ormanları içindeki Harabelere gidin. Mistwood Outskirts Site of Grace'e hızlı bir şekilde seyahat ederek oraya ulaşabilirsiniz. Ayrıca Harabelere ulaşmak için güney yönüne doğru ilerlemeye başlayın. Harabelere ulaştığınızda bir Kurt uluması duyabilirsiniz. Howling'i duyduğunuzda, Elle Kilisesi'ne hızlı bir şekilde gidin ve Kale ile etkileşime geçin.


Sonunda Elden Ring'de Finger Snap Jest'i kazanmak için "Mistwood'daki uluyan hakkında" iletişim kutusunu seçin. Artık Finger Snap Jest'i kazandığınıza göre, aşağıda işaretli konuma gidin:


Elden Ring'de Parmak Takma Hareketi Nasıl Yapılır (Açıklandı)Oraya vardığınızda, tepesinde Blaidd olarak bilinen bir NPC'nin oturduğu Kule'yi görebilirsiniz. Onu aşağı çağırmak ve onun tarafından verilen göreve başlamak için oradaki Finger Snap Jest'i kullanmanız gerekiyor.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski