Elden Ring'de Siyah Dumpling Lokasyonu – Nasıl Gidilir?

Elden Ring'de Siyah Dumpling Lokasyonu – Nasıl Gidilir?

Elden Ring'de Siyah Dumpling Lokasyonu – Nasıl Gidilir?Elden Ring'de Black Dumpling'i nasıl bulacağınıza dair bir rehber.


Elden Ring'de Black Dumpling almak istiyor ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? O zaman sana yardım etmemize izin ver. Black Dumpling, Lands Between'da bulunan tek bir zırh parçasıdır. Oyuncunun kafasına koruma amacıyla takılan bir Miğferdir (kask). Düşme oranı oldukça düşük olduğu için bu Miğfer için çiftçilik yapmak çok zordur. Ancak, bu kılavuz size Kara Mantı almanın en iyi yolunu gösterecek.


Elden Ring'de Siyah Hamur Tatlısı Nasıl Gidilir?Elden Ring'de Siyah Dumpling Lokasyonu – Nasıl Gidilir?


Elden Ring'de Siyah Dumpling Lokasyonu – Nasıl Gidilir?


Elden Ring'de Black Dumpling'i almak için en iyi yer Volcano Manor'dur. Malikanenin alt yarısında Birinci Nesil Albinaurikleri ortadan kaldırdıktan sonra elde edilir. Ancak, düşürülen bir öğe olarak almanın garantili bir şansı yoktur. Şansınızı artırmak için Gümüş Bokböceği Tılsımını kuşanmalı, Gümüş Turşu Tavuk Ayağı tüketmeli veya istatistiklerinizi maksimum Esrar'a odaklamalısınız. İşte Volcano Manor'da Black Dumpling'i nasıl bulacağınıza dair adım adım bir kılavuz:


  • Volcano Manor Site of Grace'e ulaştığınızda, odada büyük bir oval masa göreceksiniz.
  • Masayı geçip kapılardan geçin.
  • Şimdi solunuzda başka bir çift kapı göreceksiniz, içeri girin ve koridorda ilerleyin.
  • Bunun sonunda solunuzda ardına kadar açık çift kapılı başka bir odada olacaksınız.
  • Onlardan geçin ve içinde beş Albinauric bulunan büyük bir odaya ulaşacaksınız.


İçerideki tüm düşmanları yendikten sonra onlardan ganimet toplayın. Şanslıysanız, parlak mor bir öğe göreceksiniz. Aldıktan sonra, Siyah Hamur Tatlısı alacaksınız. Miğfer, Tarnished'ınızın hasarını, çıldırdıktan sonra 60 saniyeliğine %10 artırır.


Elden Ring'de Black Dumpling'i nasıl alacağınız konusunda bilmeniz gereken tek şey bu. Umarız bu nadir öğeyi bizim yardımımızla bulabilmişsinizdir. Hâlâ buradayken, daha fazla kılavuz için Elden Ring bölümümüze göz atın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski