Fortnite Bölüm 4 Sezon 2 çıkış zamanı yaklaşıyor ve mega güncelleme geliyor

Fortnite Bölüm 4 Sezon 2 çıkış zamanı yaklaşıyor ve mega güncelleme geliyor

Fortnite Bölüm 4 Sezon 2 çıkış zamanı yaklaşıyor ve mega güncelleme geliyorEpic Games'in Fortnite Bölüm 4 Sezon 2'nin çıkış zamanı, yaklaşan Fortnite MEGA sezonu PlayStation, Xbox, Nintendo Switch ve PC'ye geldiği için neredeyse geldi.


Fortnite Bölüm 4 Sezon 2 çıkış zamanı ne zaman? Pekala, şu anda herkesin ağzındaki tek soru bu, değil mi? Epic Games'in battle royale nişancı oyunu için bir sonraki büyük içerik güncellemesi ve sezonluk deneyim geliyor; bilmemiz gereken tek şey, yeni battle pass'ın tam olarak ne zaman çıkacağı ve yeni sezondan neler bekleyebileceğimiz.


Epic Games pek çok şeyi gizli tuttuğu için tüm boşlukları dolduramasak da Fortnite 4. Bölüm 2. Sezon çıkış saatinin kabaca 04:00 PST / 07:00 EST / 12:00 GMT olduğunu biliyoruz. 9 Mart'ta. Bu, mevcut savaş biletinin sona ermesinin beklendiği zamandır, bu yüzden yakında istediğiniz ödüllerin kilidini açtığınızdan emin olmanız gerekir.


Ayrıca, Fortnite Bölüm 4 Sezon 2 çıkış tarihinde büyük ihtimalle bir miktar sunucu kesintisi olacağını da belirtmekte fayda var. Bunun 9 Mart'ta 00:00 PST / 03:00 EST / 08:00 GMT civarında başlaması bekleniyor.


Bu güncelleme hakkında gerçekte ne bildiğimizi merak ediyorsanız, umduğunuz kadar çok şey değil ama hiç yoktan da fazlası.


Fortnite, Bölüm 4 Sezon 2 teması için Cyberpunk 2077'yi kanalize ediyor ve sızıntılar, bir Fortnite Star Wars etkinliği ve bir Fortnite birinci şahıs modunun yanı sıra neo-Tokyo POI ve fütüristik araçların tanıtılacağını ortaya koyuyor. Fortnite Bölüm 4 Sezon 2 sızıntılarının, hayranların en sevdiği bir İÇN'nin geri döndüğünü iddia ettiğini de belirtmekte fayda var. Tüm bu sızıntılar doğruysa, ağzına kadar içerikle dolu bir sezon bizi bekliyor.


Ancak, tüm bunları küçük bir tutam tuzla almanızı öneririz. Sızıntılar, Fortnite söz konusu olduğunda nadiren yanılır, ancak bu onların garantili olduğu anlamına gelmez. Yine de bu, şu anda piyasadaki en iyi battle royale oyunlarından biridir - ve aşırı içerik bunun bir parçasıdır.


Bu nedenle, birkaç gün önce bildirdiğimiz bu yeni Fortnite Resident Evil geçiş sızıntısı, korku serisinden ikonik bir ikilinin oyun içinde görünmesiyle pekala meyvelerini verebilir. Ancak, daha fazlasını öğrenene kadar beklememiz gerekecek. Beklerken neden bu Fortnite VPN seçeneklerine göz atmıyorsunuz? Bir maçla daha fazla maç kazanmanın bir yolunu bulabilirsin.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski