Fortnite Bölüm 4 Sezon 2'de Zafer Şemsiyesi: Mega Brella'nın Kilidini Açma

Fortnite Bölüm 4 Sezon 2'de Zafer Şemsiyesi: Mega Brella'nın Kilidini Açma

Fortnite Bölüm 4 Sezon 2'de Zafer Şemsiyesi: Mega Brella'nın Kilidini AçmaKilidini açıp yeni Mega-brella'yı almak ister misiniz? Fortnite Bölüm 4 Sezon 2'de Zafer Şemsiyesini nasıl alacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.


Fortnite Bölüm 4 Sezon 2'nin gelişiyle birlikte oyuna yeni silahlar, kaynaklar, öğeler ve planörler gibi çok sayıda yeni içerik eklendi. Zafer Şemsiyesi veya Mega-brella oyunundaki adıyla Zafer Royale'dir. Ve diğer battle royale oyuncuları arasında kimin patron olduğunu göstermek için kilidini açabilirsiniz. Bu ücretsiz bir Battle Royale öğesi olmasına rağmen, bu öğenin kilidini açmak için belirli ön koşullar vardır. Fortnite Bölüm 4 Sezon 2'de Mega-brella veya Zafer şemsiyesinin kilidini nasıl açacağınız ve alacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.


Fortnite 4. Bölüm 2. Sezon Zafer Şemsiyesi (Mega-Brella) Nasıl Alınır?


Fortnite Bölüm 4 Sezon 2'de Zafer Şemsiyesi: Mega Brella'nın Kilidini Açma


Battle Royale modunda veya Zero Build modunda bir maç kazanarak Mega-brella'yı veya Zafer Şemsiyesini alabilirsiniz. Bu nedenle, herhangi bir maçta galibiyet elde etmek için sonuna kadar hayatta kalmalısınız. Tercihinize ve gücünüze göre solo, duo veya takımınızla oynayabilirsiniz. Maçı kazandıktan sonra Fortnite Bölüm 4 Sezon 2'de Zafer Şemsiyesi ile ödüllendirileceksin. Ardından bu planörü Dolaptan kuşanabilirsin.


Bir Victory Royale veya Mega-brella'nın kilidini açmak, arkadaşlarınız ve diğer oyuncular arasında esneme yapmak için harika bir yol olabilir. Ancak sezonun başlarında Fortnite Battle Royale maçlarını kazanmak biraz zor olabilir. Her oyuncu şemsiye veya başka bir Victory Royale aradığından, onlara karşı bir kazanma avantajına sahip olmanız gerekir. Kazanma şansınızı artırmak için Bölüm 4 Sezon 2'de daha yeni veya daha eski OP silahlarını alabilirsiniz.


Oyuncuların yere serme hasarına sahip Kinetic Blade için çabalamalarını öneriyoruz. Kalabalık kontrolüne yardımcı olabilirken, bu Katana ile düşmanlarınıza da saldırabilirsiniz. Alternatif olarak, Havoc Bastırılmış Saldırı Tüfeğini de seçebilirsiniz. Bu yeni silah tam otomatiktir, sessizdir ve isabet oranı artırılmıştır. Ancak bu silahı elde etmek için farklı sandıkların yakınında ortaya çıkan Highcard patronunu yenmeniz gerekiyor. Bu silahın kilidini açtığınızda, düşmanlarınızı gizlilik ve saf güçle alt edebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski