Fortnite Canlı Etkinliği: Olası Başlangıç Tarihi ve Spekülasyon

Fortnite Canlı Etkinliği: Olası Başlangıç Tarihi ve Spekülasyon

Fortnite Canlı Etkinliği: Olası Başlangıç Tarihi ve Spekülasyon


Fortnite Live etkinliklerini dört gözle mi bekliyorsunuz? Olası başlangıç tarihleri veya saatleri ve bu olayların spekülasyonları hakkında her şeyi öğrenmek için kılavuzumuza göz atın.


Bir sonraki Fortnite Canlı Etkinliğinin başlangıç tarihini mi arıyorsunuz? Fortnite Bölüm 4 Sezon 2 nihayet başladığından beri, bu hikaye dolu olaylardan eser yok. Bu olaylar, maçlarda meydana gelen bağlantılı hikaye hakkında fikir verir. Geçmiş sezonların modeline bağlı olarak, canlı etkinlikler genellikle sezonun ortasında veya sonuna doğru gerçekleşir. 1. Sezonun 10 Mart'ta sona ermesiyle pek çok hayran, Epic Games'in bir sonraki canlı etkinliği düzenleyip düzenlemeyeceğini merak ediyor. Burada, yaklaşan Canlı etkinliklerin olası başlangıç saatleri ve tarihleri hakkında her şeyi bulabilirsiniz.


Bir sonraki Fortnite Canlı Etkinlik Tarihi ne zaman?


Fortnite Canlı Etkinliği: Olası Başlangıç Tarihi ve SpekülasyonNe yazık ki, bir sonraki Fortnite Live etkinliği hakkında doğrulanmış resmi bir haber veya bilgi yok. Görünüşe göre Epic Games bir sonraki canlı etkinliğini açıklayana kadar biraz beklememiz gerekecek. Resmi bir haber olmadığı için 2. Sezonun sonunda mı yoksa ortasında mı bir Canlı etkinliğe tanık olacağımız henüz netlik kazanmadı.


Ancak bu belirsizliğin Gümüş Astarı, Fortnite 4. Bölüm 2. Sezon'un sonunda bir Canlı etkinlik bekleyebileceğimizdir. Yeni sezonun lansmanı sırasındaki uzun kapalı kalma süresi göz önüne alındığında, birçok oyuncu ve hayran, hikayesine odaklanan bir etkinlik umuyordu. Fortnite. Ancak Epic Games, MEGA sezonunu duyuran resmi bir fragman yayınlamaya karar verdi.


Fragmandan Rift Gate'in paramparça olduğunu ve açıldığını görebiliyoruz. Daha da heyecan verici olan şey, Rift Gate'in farklı gerçekliklerden karakterleri Fortnite'a getirebilmesi. 3. Bölümün sonunda, Artemis sakinleri paradigmadan yeni yaratılmış bir adaya kaçtılar. Direnişten Yediler ve Sıfır Noktası ne olacak? Son zamanlarda herhangi bir Canlı etkinliğin olmaması nedeniyle, Nihai Gerçekliğin veya Hayali Düzenin ne hazırladığı hakkında hiçbir fikrimiz yok.


Ancak Epic Games'in yeni bir Canlı etkinlik yayınlaması için bir süre beklememiz gerekecek. Daha fazla bilgi veya haber geldikçe bu kılavuzu güncelleyeceğiz. O zamana kadar, Battlepass aracılığıyla birçok yeni karakterin kilidini açabilirsiniz. Bu karakterler arasında Mizuki, Thunder, Mystica, Stray, Renzo the Destroyer, Highwire ve Imani bulunur. Ayrıca Attack on the Titan'dan Eren Jaeger, daha sonra Fortnite Battle Pass'e katılacak.


Yeni Fortnite sezonunun resmi fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz:


Post a Comment

Daha yeni Daha eski