Gönderim Hareketi Nasıl Gerçekleştirilir WWE 2K23

Gönderim Hareketi Nasıl Gerçekleştirilir WWE 2K23

Gönderim Hareketi Nasıl Gerçekleştirilir WWE 2K23

Gönderim WWE 2K23 – WWE 2K23, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan bir Dövüş Sporları Oyunudur. Bu oyun World Wrestling Entertainment'a dayanmaktadır ve bu yeni sürüm, bazı yeni 3'e 3 ve 4'e 4 oyun modlarıyla eşleştirilmiş WWE Evreninden birçok erkek ve kadın güreşçiyi içeriyor.


World Wrestling Entertainment'taki en ikonik anlardan biri Gönderim veya Pindown geri sayımı sırasındadır. Ve 2K, Daniel Bryan'ın Yes'i ve Lex Luger'ın Torture Rack'ı gibi pek çok ikonik Gönderimin yanı sıra normal gönderim hareketlerini bir araya getirdi. Dolayısıyla bu makale, WWE 2K23'te bir Gönderimin nasıl gerçekleştirileceği konusunda size rehberlik edecektir.


Gönderim Hareketi Nasıl Gerçekleştirilir WWE 2K23

WWE 2K23'te Gönderim Hareketi nasıl yapılır?

Gönderim yapmak, WWE 2K23'te yapılması çok zor bir şey değildir. Rakibinizin yakınındayken Xbox Kumandası üzerindeki RT düğmesini veya PlayStation kumandası üzerindeki R2 düğmesini basılı tutmalısınız. Ardından, Xbox oyuncuları için B düğmesine veya PlayStation Oyuncuları için Daire düğmesine basmanız gerekecek ve bitirdiniz.


Özetlemek gerekirse, Gönderme kontrolleri için R2/RT'yi basılı tutmalı ve ardından B/Daire düğmesine basmalısınız.


Gönderimi gerçekleştirir gerçekleştirmez, maçı bitirme vaktiniz gelir ve bir mini oyun başlar. Burada ekranda sağlık çubuğunun üstünde görünecek olan düğmeyi ezmeniz gerekecek. Ayrıca, düğmenin değişmeye devam edeceğini unutmayın, bu nedenle dikkatli olun ve ekranda görünen düğmeye odaklanın.


WWE 2K23'te bir Gönderim Hareketi nasıl engellenir?

Rakibiniz sizi Teslim Etmeye kilitlerse, ondan hızla kaçmayı hedeflersiniz. Bunu, bir gönderme hareketi gerçekleştirmenin tam yöntemlerini izleyerek ve sabitlendikten sonra ekranda görünmeye devam ederken doğru düğmelere doğru zamanda basarak yapabilirsiniz.


Dövüşe başlamadan önce daima sizin ve rakibinizin istatistiklerine göz attığınızdan emin olun. Bu, Gönderimi ne zaman planlayacağınızı belirtmenize yardımcı olacaktır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski