GTA 6 Insider Sızıntıları Çıkış ve Açıklanma Tarihleri

GTA 6 Insider Sızıntıları Çıkış ve Açıklanma Tarihleri

GTA 6 Insider Sızıntıları Çıkış ve Açıklanma TarihleriTanınmış bir Rockstar Games ve Grand Theft Auto içeriden biri, GTA 6'nın ne zaman çıkacağı ve tanıtım fragmanının ne zaman yayınlanacağı hakkında bir güncelleme sağladı. İyi haber şu ki, ikisi de düşündüğünüzden daha yakın. Kötü haber şu ki, ikisi için de belirli günler yok, çünkü muhtemelen Rockstar Games'in aklında belirli günler yok. Kesinlikle her ikisi için de zaman aralıkları vardır, ancak bu, bir günün seçilmesinden farklıdır.


GTA 6 Insider Sızıntıları Çıkış ve Açıklanma TarihleriDurum ne olursa olsun, güvenilirliğini ve itibarını birçok kez kanıtlamış olan Tez2'ye göre durum ne olursa olsun, GTA serisinin uzun zamandır beklenen bir sonraki bölümü bu yıl içinde, muhtemelen tatil döneminde açıklanacak ve bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Tatil 2024. Bununla birlikte, içeriden biri, bu tarihlere ulaşmak için Rockstar Games'in oyundan dilimler kesmesi ve daha sonra ücretsiz DLC olarak yayınlaması gerekebileceği konusunda uyarıyor.


Tez2, "Hedeflenen, her zaman değişen, kesin olmayan son tarih 2024 tatili. Bu, son birkaç yılda birçok kez ertelendi. Ne yazık ki, 2025'in başlarına da kayabilir," diyor Tez2. "Konu açılmışken, çoğu şirket salgın öncesi günlere geri dönmek için "zorunlu ofise dönüş" politikasıyla geri dönüyor. Activision Blizzard zaten içeriden tepkiyle karşılandı. Rockstar da farklı değil. Politikanın tartışması ve sonuçları bir tüm diğer konu. İş gücünün neredeyse tamamı ofisteyken, Rockstar bu yıl bir duyuru konusunda daha kararlı olabilir. Ancak, işteki yetenekleri kaybetmek çok daha fazla gecikmeye yol açabilir."


GTA 6 Insider Sızıntıları Çıkış ve Açıklanma Tarihleri


İçeriden bir kaynak şöyle devam ediyor: "Şahsen bu yıl bir duyuruyu verilmiş olarak görüyorum. Üst yönetimin 2025/2026 tatilini daha fazla erteleyecek durumda olduğunu düşünmüyorum. Oyunun daha fazla bölümünü daha sonra piyasaya sürülecek DLC'ler halinde paketlemek üzere kesmek daha fazla geciktirmektense yönetim için sürdürülebilir olabilir."


YORUMLAR

Grand Theft Auto VI'nın ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belli değil, ancak beklentiler, piyasaya sürüldüğünde PS5, Xbox Series S ve Xbox Series X aracılığıyla, PC sürümünün lansmanda ve PS4 ve Xbox'ta mevcut olması pek mümkün olmayacak. Hep birlikte olası olmayan biri. Tüm zamanların en çok beklenen oyunu hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski