Hogwarts Legacy'de İksir Nasıl İçilir

Hogwarts Legacy'de İksir Nasıl İçilir

Hogwarts Legacy'de İksir Nasıl İçilir


Hogwarts Legacy'nin piyasaya sürülmesinden bu yana bir süre geçti ve o zamandan beri birçok oyuncu Hogwarts'ın büyülü dünyasını deneyimlemek için oyuna atladı. Şu anda Hogwarts'ın büyücü dünyasında, hepsi büyülü savaşlardan ve zindan dalışından bira iksirlerine ve canavarları yakalamaya kadar çok şey oluyor.


İksirler, oyunda kesinlikle gerekli olmayan böyle bir öğedir, ancak bunları kullanmayı düşünüyorsanız yardım ediyorlar. Görünmezlik iksirinden Thunderbrew iksirine kadar her şeyi elde edersiniz, bu da tam anlamıyla size hareket eden ve düşmanlarınızı zaparan bir dolaşım bulutu sağlar. Bu nedenle, buradaki aşağıdaki rehber, oyunda iksirler, Hogwarts Legacy'yi içebileceğinizi gösterecek.


Hogwarts Legacy'de İksir Nasıl İçilir


Hogwarts Legacy'de İksir Nasıl İçilir


İksirler, oyunda aslında karşılaşmaların doğasına denk gelen, hızlı tempolu olan birçok mekanikten biridir. İksirler, hasarınızı artırmak, hasarı azaltmak ve hatta düşmanlarınızdan saklanacak bir avantajı verecektir. Önce Profesör Sharp ile iksir sınıfındaki iksirlerle karşılaşacaksınız. Sınıftan sonra, istediğiniz zaman, onları hazırladığınız göz önüne alındığında, istediğiniz herhangi bir iksiri düşürebilirsiniz.


Oyunun talimatları size nasıl iksir kullanabileceğinizi söylemiyor, ancak bu oldukça kolay. İksirleri böyle kullanabilirsiniz. L1'i PlayStation'da basılı tutun, PC'de sekme tuşunu ve Xbox'ta LB. Bunu yapmak sizi tüm iksirleri (erişebileceğiniz olanları) gösterecek bir pop-up tekerleğe götürecektir. Ardından, hangi iksiri istediğinizi seçmek için sağ kontrol çubuğunuzu veya farenizi kullanın ve daha sonra araç menüsünün düğmesini bırakın.


Artık iksiriniz donanımlı olduğunuza göre, iksir kullanımını sağlamak için alet çarkının düğmesine basın. Bunu yapmak şimdi karakterinizin iksir içmesini sağlayacak ve daha sonra karakterinizin iksir etkilerini almasını sağlayacaktır. Wiggenweld iksirlerini içebileceğiniz yolun olmadığı gerçeğini not edin. Bunu içmek için hem PlayStation hem de Xbox için D-Pad'e basın. PC için, varsayılan sağlık iksiri düğmesi olduğu için G tuşuna basın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski